
Urząd Miasta Pruszkowa miał półtora roku na drobną przebudowę przystanków autobusowych. Ale i tak nie zdążył
Sławomir BUKOWSKI
W środę 1 lipca na ulice Pruszkowa wyjadą nowe, duże autobusy komunikacji miejskiej. Wymagają one odpowiednio długich przystanków, aby pasażerowie nie musieli wysiadać na trawniki czy prosto w błoto. Kilka przystanków trzeba przebudować, ale władze Pruszkowa najwyraźniej przespały termin nawet tak niewielkiego zadania.






.png?key=thumbnail-jpg)







