Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Zlot Food Trucków w Pruszkowie. Wygraj voucher na pyszne jedzenie!

Konstanty CHODKOWSKI
Już 26 czerwca w Pruszkowie rozpocznie się pierwszy w tym sezonie zlot food trucków. Ciężarówki zaparkują na dachu CH Nowa Stacja.
Zlot Food Trucków Ns
Ilustracja: Zlot Food Trucków Ns

W najbliższy weekend (26-28 czerwca) na dachu CH Nowa Stacja pojawi się kilkanaście food trucków by zaserwować mieszkańcom naszego miasta potrawy kuchni z całego świata. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania lata w towarzystwie kuszących aromatów dań głównych, przekąsek i deserów wszelkiego rodzaju. Uczestnikom imprezy udostępnione zostaną dania na każdy gust, każdą kieszeń i każdy apetyt.

Wystawione na dachu centrum handlowego food trucki zostały wyselekcjonowane pod względem jakości przez organizację Futraki, będącą gospodarzem imprezy. Selekcja ta gwarantuje, że pod nos Pruszkowian trafią wyłącznie jakościowe dania. Organizatorzy zapewniają, że wszystkie potrawy serwowane przez wystawców będą przygotowywane ze świeżych, sezonowych produktów.

Wydarzenie rozpocznie się 26 czerwca i potrwa do 28 czerwca. Wstęp na imprezę jest wolny.

Tymczasem już dziś nasi czytelnicy mogą wygrać cztery vouchery na dania serwowane podczas zlotu. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę na Facebooku (Jestem z Pruszkowa) i napisać komentarz pod postem zawierającym link do niniejszego artykułu. Komentarz powinien zawierać autorski pomysłowy przepis na najbardziej pruszkowskie danie street foodowe na świece. Czy pruszkowski street food powinien przybrać formę hot-doga, hamburgera, a może całego zestawu dań? Jakie składniki powinny się w nim znaleźć? Wszystko zależy od Was (nie zapomnijcie opatrzyć swoich kompozycji kreatywną nazwą!).

Twórcy najbardziej pruszkowskich przepisów na street food zostaną wyłonieni przez zpruszkowa.pl – każdy z redaktorów wybierze jedną kompozycję, która według niego zawiera w sobie najwięcej tego, co najbardziej pruszkowskie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie na Facebooku w środę (24 czerwca) po godzinie 18:00.

[KONKURS!] 🍕 ZGARNIJ VOUCHER NA PYSZNE JEDZENIE 🍔W dniach 26-28 czerwca na dachu NOWA STACJA odbędzie się pierwszy w…Opublikowany przez Jestem z Pruszkowa Poniedziałek, 22 czerwca 2020

Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczamy poniżej.

***

Regulamin konkursu “Najbardziej pruszkowski stret food na świecie”

Organizatorem konkursu “Najbardziej pruszkowski street food na świecie” (dalej: “konkurs”) jest właściciel portalu zpruszkowa.pl – Konstanty Chodkowski (NIP: 7010186725 – dalej: “organizator”).

Fundatorem oraz podmiotem odpowiedzialnym za wydawanie i realizację nagród jest Icount (NIP: 7761642514 dalej: “fundator”).

Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 czerwca 2020 o godzinie jego ogłoszenia na portalu zpruszkowa.pl (tj. wraz z godziną publikacji niniejszego artykułu).

Konkurs trwa do 24 czerwca 2020 roku, do godziny 18:00 czasu polskiego. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi po zakończeniu czasu trwania konkursu, jednak nie później niż 25 czerwca o godzinie 23:59 czasu polskiego. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Facebook, na stronie “Jestem z Pruszkowa” (https://www.facebook.com/zpruszkowa/).

W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające konto w aplikacji Facebook (https://www.facebook.com/).

Aby wziąć udział w konkursie należy:
– na stronie “Jestem z Pruszkowa” w aplikacji Facebook odszukać post zawierający odnośnik do niniejszego artykułu (dalej: “post”),
– zamieścić pod postem komentarz zawierający przepis na “najbardziej pruszkowski street food na świecie”. Przepis powinien zawierać nazwę dania, listę składników i minimalny zarys sposobu przygotowania dania.

Konta w aplikacji Facebook, z których użyciem napisano zwycięskie komentarze, zostaną wyłonione przez organizatora konkursu (bądź wskazane przez niego osoby) w drodze wyboru.

Organizator konkursu wskaże nazwy kont w aplikacji Facebook, z których użyciem utworzono zwycięskie przepisy oraz komentarze, w których te przepisy zostały zawarte. Zwycięzcami konkursu zostają osoby będące właścicielami kont wskazanych przez organizatora konkursu jako zwycięskie

Jedno konto w aplikacji Facebook może zostać wskazane jako zwycięzca konkursu tylko jeden raz. W przypadku, gdy z użyciem wskazanego konta utworzono więcej niż jeden przepis, pozostałe przepisy (tj. inne niż ten, który został wskazany jako zwycięski) nie będą brane pod uwagę.

Maksymalna ilość kont wskazanych jako zwycięskie wynosi cztery.

Organizator zastrzega sobie prawo do subiektywnego wyboru zwycięskich komentarzy, a co za tym idzie – do wyboru zwycięzców konkursu.

Nagrodami w konkursie są cztery vouchery do wykorzystania podczas Zlotu Food Trucków odbywającego się w dniach (26-28 czerwca 2020 roku, przy ulicy Sienkiewicza 19 w Pruszkowie).

Nagrody zostaną przyznane właścicielom kont w aplikacji Facebook wskazanych przez organizatora jako zwycięskie.

Na jedno zwycięskie konto w aplikacji Facebook przypada maksymalnie jeden voucher.

Za wydanie nagród właścicielom kont w aplikacji Facebook wskazanym przez organizatora jako zwycięskie, a także za realizację voucherów podczas Zlotu Food Trucków odpowiada fundator.

Wszelkie zastrzeżenia i uwagi co do organizacji konkursu należy kierować do organizatora drogą elektroniczną – na adres redakcja@zpruszkowa.pl

Wszelkie kwestie nieuregulowanie w niniejszym regulaminie należy rozstrzygać na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach aplikacji Facebook.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: