Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Zaginął Kacper Kacprzak. Rodzice proszą o pomoc w odnalezieniu syna

Konstanty CHODKOWSKI
19-letni Kacper Kacprzak wyszedł z domu w Otrębusach i oddalił się w niewiadomym kierunku. Ostatnio widziano go idącego torami PKP pomiędzy stacjami Pruszków i Piastów PKP.
Kacper Kacprzak - zagniniony w Otrębusach
Ilustracja: Kacper Kacprzak - zagniniony w Otrębusach

W nocy z 30 na 31 maja, 19-letni Kacper Kacprzak wyszedł z domu w Otrębusach i oddalił się w niewiadomym kierunku. Był ubrany w granatowe buty Nike, beżowe bojówki (jak na zdjęciu) i prawdopodobnie ciemnoszarą zapinaną na suwak bluzę bez kaptura. 

Jego telefon logował  się w okolicach Lasu Młochowskiego. Szedł od strony rogu Wiejskiej i Przejazdowej. Prawdopodobnie wsiadł do WKD w Otrębusach. Później widziano go idącego torami PKP pomiędzy stacjami Pruszków i Piastów PKP.

Kacper jest szczupłym nastolatkiem, ma 170 cm wzrostu i jest tegorocznym maturzystą. Ktokolwiek widział go lub posiada informacje o jego lokalizacji, proszony jest o kontakt telefoniczny z rodzicami pod numerem 509957550. 

 

Kacper był ubrany jak na zdjęciu plus ciemnoszara bluza bez kaptura. Prawdopodobnie wsiadł do kolejki WKD jadącej w kierunku Warszawy. Później mógł być widziany w okolicach stacji PKP Pruszków lub Piastów.

Opublikowany przez Jakuba Kacprzaka Środa, 31 maja 2023

 

Jego oddalenie się zostało zgłoszone policji.

Powyższą informację publikujemy na prośbę ojca Kacpra. 

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: