Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Wystawa “Lokalne macierzyństwo” – już jutro w “Nowej Stacji”

Konstanty CHODKOWSKI
“Lokalne macierzyństwo” – nowa wystawa fotografii autora popularnego projektu “Pruszkowiak” – już jutro w CH Nowa Stacja!

“Lokalne macierzyństwo” – nowa wystawa fotografii autora popularnego projektu “Pruszkowiak” – już jutro w CH Nowa Stacja!

To już trzecia wystawa zdjęć autorstwa Maćka Bochnowskiego, która zagości na korytarzach pruszkowskiego Centrum Handlowego Nowa Stacja. Po drugiej odsłonie projektu “Pruszkowiak” oraz galerii “Man’s Art”, przyszedł czas na “Lokalne Macierzyństwo”.

Wystawa, której wernisaż odbędzie się już w najbliższy piątek (4 września) o godzinie 19:00, przedstawi sylwetki pruszkowskich mam prezentujących różne aspekty swojego życia. “Chciałem pokazać to, co nieuchwytne. Ten moment, spojrzenie, objęcie, przytulenie. Kwintesencję szczególnej więzi łączącej matkę z dzieckiem” – opowiada o procesie powstawania zdjęć Bochnowski.

Zadaniem kobiet, które pojawią się na wystawianych fotografiach, była odpowiedź na pytanie “czym jest dla mnie macierzyństwo?”. Maciek Bochnowski: “poprosiłem kobiety o odpowiedź na to pytanie, żeby pokazać jak różne bywa bycie mamą. Z jakimi radościami, ale też trudami i bolączkami mierzą się na co dzień pruszkowskie matki. Zależało mi, żeby nie były to wyłącznie cukierkowe historie”.

Brzmi ciekawie? Wpadnijcie w piątek i przekonajcie się sami!

Wstęp na wystawę będzie bezpłatny. Maciej Bochnowski podpowiada, że wystawę będzie można znaleźć w korytarzu naprzeciwko sklepu HOME&YOU.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: