Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Wracają bezpłatne zajęcia Aktywne Wakacje w Nowej Stacji! Zabierz dzieci na warsztaty telewizyjne i recyklingowe

Anna CHOMIAK
Po tygodniowej przerwie wracają bezpłatne warsztaty dla dzieci Aktywne Wakacje w Nowej Stacji. W poniedziałek Tel-Kab poprowadzi warsztaty telewizyjne dla dzieci, a w środę MZO warsztaty recyklingowe.
Painting G9b889393c 1280
Ilustracja: Painting G9b889393c 1280

W lipcu i sierpniu Nowa Stacja organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci. W ramach warsztatów AKTYWNE WAKACJE najmłodsi będą uczyć się i rozwijać poprzez świetną zabawę! Zajęcia odbywają się na dachu Nowej Stacji (poziom +2) lub w Pokoju Wyciszeń (poziom +1), zależnie od pogody. Po tygodniowej przerwie urlopowej zaprasza w najbliższy poniedzialek i środę na warsztaty telewizyjne i recyklingowe.

Warsztaty telewizyjne z Tel-Kab  - Poniedziałek 25 lipca

W poniedziałek od godziny 11:00 do 14:00 na dachu Nowej Stacji odbędą się warsztaty telewizyjne z Tel-Kab. W programie m.in. zaplanowano rozmowę o technologiach dostarczania do domu telewizji i Internetu. Dzieci zainteresują warsztaty „Poznaj pracę z telewizji”. Gwoździem programu będzie wspólne tworzenie relacji z wydarzenia, która zostanie wyemitowana na kanale TEL-KAB HD. Milusińscy bedą mieli okazję wziąć udział w quizach tematycznych z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów (PULS KIDS/ Polsat JIM JAM / FOX / Eleven Sports). Na maluchy będzie czekać strefa kolorowanek PULS KIDS. Rodzice bedą mieli okazję napić się za darmo kawy w strefie coffee FOX. Nie zabraknie fotostrefy, leżaków oraz upominków dla uczestników. 

Aktywne wakacje Nowa Stacja 2022

Warsztaty z recyklingu z MZO - Środa 27 lipca

Natomiast w środę 27 lipca MZO Pruszków wprowadzi dzieci w świat edukacji ekologicznej. Najmłodsi dowiedzą się czym są odpady, recykling, woda, energia, powietrze oraz dlaczego tak ważne jest by dbać o nasze środowisko od najmłodszych lat! W namiocie MZO będą odbywać się kreatywne warsztaty recyklingowe - będzie okazja podarować starym rzeczom nowe życie. Maluszki skorzystają ze strefy kolorowanek, zabawy w wydzielonej strefie, gdzie znajdą klocki i zabawki dla najmłodszych. Zabawę umilą klocki piankowe oraz zabawy ruchowe na powietrzu. Warsztaty są bezpłatne i potrwają od godziny 11:00 do 14:00. 

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: