Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Wracają bezpłatne zajęcia Aktywne Wakacje w Nowej Stacji! Zabierz dzieci na warsztaty telewizyjne i recyklingowe

Anna CHOMIAK
Po tygodniowej przerwie wracają bezpłatne warsztaty dla dzieci Aktywne Wakacje w Nowej Stacji. W poniedziałek Tel-Kab poprowadzi warsztaty telewizyjne dla dzieci, a w środę MZO warsztaty recyklingowe.
Painting G9b889393c 1280

W lipcu i sierpniu Nowa Stacja organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci. W ramach warsztatów AKTYWNE WAKACJE najmłodsi będą uczyć się i rozwijać poprzez świetną zabawę! Zajęcia odbywają się na dachu Nowej Stacji (poziom +2) lub w Pokoju Wyciszeń (poziom +1), zależnie od pogody. Po tygodniowej przerwie urlopowej zaprasza w najbliższy poniedzialek i środę na warsztaty telewizyjne i recyklingowe.

Warsztaty telewizyjne z Tel-Kab  - Poniedziałek 25 lipca

W poniedziałek od godziny 11:00 do 14:00 na dachu Nowej Stacji odbędą się warsztaty telewizyjne z Tel-Kab. W programie m.in. zaplanowano rozmowę o technologiach dostarczania do domu telewizji i Internetu. Dzieci zainteresują warsztaty „Poznaj pracę z telewizji”. Gwoździem programu będzie wspólne tworzenie relacji z wydarzenia, która zostanie wyemitowana na kanale TEL-KAB HD. Milusińscy bedą mieli okazję wziąć udział w quizach tematycznych z atrakcyjnymi nagrodami od partnerów (PULS KIDS/ Polsat JIM JAM / FOX / Eleven Sports). Na maluchy będzie czekać strefa kolorowanek PULS KIDS. Rodzice bedą mieli okazję napić się za darmo kawy w strefie coffee FOX. Nie zabraknie fotostrefy, leżaków oraz upominków dla uczestników. 

Aktywne wakacje Nowa Stacja 2022

Warsztaty z recyklingu z MZO - Środa 27 lipca

Natomiast w środę 27 lipca MZO Pruszków wprowadzi dzieci w świat edukacji ekologicznej. Najmłodsi dowiedzą się czym są odpady, recykling, woda, energia, powietrze oraz dlaczego tak ważne jest by dbać o nasze środowisko od najmłodszych lat! W namiocie MZO będą odbywać się kreatywne warsztaty recyklingowe - będzie okazja podarować starym rzeczom nowe życie. Maluszki skorzystają ze strefy kolorowanek, zabawy w wydzielonej strefie, gdzie znajdą klocki i zabawki dla najmłodszych. Zabawę umilą klocki piankowe oraz zabawy ruchowe na powietrzu. Warsztaty są bezpłatne i potrwają od godziny 11:00 do 14:00. 

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!