“Wielka Szama” czyli food trucki przy Arenie Pruszków

(318)

Wielka Szama to idealna okazja na piknik pod chmurką. Food Trucki zjadą się do Pruszkowa już 26 i 27 września!

Według organizatorów, Wielka Szama to największy zlot foodtruckowy w Pruszkowie. Wydarzenie od lat odbywa się w różnych miastach Polski i gromadzi najlepsze mobilne restauracje z całego kraju. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Na terenie otaczającym tor kolarski Arena Pruszków przez cały weekend food trucki będą czekać na koneserów streetfood.

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących dań kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Wielka Szama to także liczne atrakcje towarzyszące samemu „szamaniu”. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na bajkowych dmuchańcach. Przyjedzie także kino 7d, które zabierze swoich widzów w krainę czekolady, na szaloną wycieczkę roller coasterem, a najodważniejszych do domu strachów! Zapowiada się przednia zabawa!

Każdy gość wydarzenia będzie mógł oddać głos na najsmaczniejszą mobilną restaurację. Wspólnie wybierzemy food trucka, który zyska tytuł ,,Szamy Pruszkowa”!

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych GIS dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jak widać podczas tegorocznej Wielkiej Szamy będzie się działo i to sporo! W imieniu organizatorów, zapraszamy 26 i 27 września na teren przy Arenie Pruszków. Widzimy się w sobotę od godziny 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

“Jakiekolwiek opinie zawarte w artykule są osobistymi poglądami jego autora i nie odzwierciedlają opinii innych autorów bloga zpruszkowa.pl ani opinii wydawcy bloga zpruszkowa.pl. Polityka wydawcy wymaga kategorycznie od autorów, by nie używali określeń zniesławiających, nie naruszali ani nie zezwalali na naruszanie praw autorskich ani jakichkolwiek innych regulacji prawnych korzystając z bloga zpruszkowa.pl. Jakiekolwiek publikacje sprzeczne z polityką wydawcy stanowią przekroczenie zakresu uprawnień autora publikacji. Wydawca nie bierze odpowiedzialności za tego typu publikacje, a autor będzie osobiście ponosić odpowiedzialność za powstałe w wyniku jego publikacji szkody i zobowiązania.”

Konstanty Chodkowski

Warszawiak z urodzenia, pruszkowiak z wyboru. Były dziennikarz zajmujący się tematyką Europy Wschodniej. Dziś hobbystycznie pisuje o Pruszkowie. Z zawodu programista. Szczęśliwy narzeczony swojej narzeczonej. Właściciel psa.

PROFIL REDAKTORA