Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

“Wielka Szama” czyli food trucki przy Arenie Pruszków

Konstanty CHODKOWSKI
Wielka Szama to idealna okazja na piknik pod chmurką. Food Trucki zjadą się do Pruszkowa już 26 i 27 września!
Wielka Szama Pruszkow.jpg
Ilustracja: Wielka Szama Pruszkow.jpg

Według organizatorów, Wielka Szama to największy zlot foodtruckowy w Pruszkowie. Wydarzenie od lat odbywa się w różnych miastach Polski i gromadzi najlepsze mobilne restauracje z całego kraju. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Na terenie otaczającym tor kolarski Arena Pruszków przez cały weekend food trucki będą czekać na koneserów streetfood.

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących dań kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Wielka Szama to także liczne atrakcje towarzyszące samemu „szamaniu”. W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na bajkowych dmuchańcach. Przyjedzie także kino 7d, które zabierze swoich widzów w krainę czekolady, na szaloną wycieczkę roller coasterem, a najodważniejszych do domu strachów! Zapowiada się przednia zabawa!

Każdy gość wydarzenia będzie mógł oddać głos na najsmaczniejszą mobilną restaurację. Wspólnie wybierzemy food trucka, który zyska tytuł ,,Szamy Pruszkowa”!

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych GIS dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jak widać podczas tegorocznej Wielkiej Szamy będzie się działo i to sporo! W imieniu organizatorów, zapraszamy 26 i 27 września na teren przy Arenie Pruszków. Widzimy się w sobotę od godziny 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: