Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Weź udział w dyskusji i wygraj voucher na zlot food trucków vol. 2

Konstanty CHODKOWSKI
4 września w Pruszkowie rozpocznie się już drugi w tym sezonie zlot food trucków. Pyszne jedzenie będzie czekać na nas na dachu CH Nowa Stacja.

4 września w Pruszkowie rozpocznie się już drugi w tym sezonie zlot food trucków. Pyszne jedzenie będzie czekać na nas na dachu CH Nowa Stacja.

W najbliższy weekend (4-6 września) na dachu CH Nowa Stacja ponownie zagości kilkanaście food trucków by zaserwować mieszkańcom naszego miasta potrawy kuchni z całego świata. Organizatorzy zlotu zapraszają spędzenia końcówki lata na degustacji dań street food przygotowanych na każdy gust, każdą kieszeń i każdy apetyt.

Wystawione na dachu centrum handlowego food trucki zostały wyselekcjonowane pod względem jakości przez organizację Futraki, będącą gospodarzem imprezy. Selekcja ta gwarantuje, że pod nos Pruszkowian trafią wyłącznie jakościowe dania. Organizatorzy zapewniają, że wszystkie potrawy serwowane przez wystawców będą przygotowywane ze świeżych, sezonowych produktów.

Wydarzenie rozpocznie się 4 września i potrwa do 6 września. Wstęp na imprezę jest wolny.

Tymczasem już dziś nasi czytelnicy mogą wygrać trzy vouchery na dania serwowane podczas zlotu. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na naszą stronę na Facebooku (Jestem z Pruszkowa) i napisać komentarz pod postem zawierającym link do niniejszego artykułu. Komentarz powinien zawierać autorski pomysł na lokal gastronomiczny, którego zdecydowanie brakuje w Pruszkowie. Czy powinna to być burgerownia, wykwintna restauracja w klasycznym stylu a może przybytek z daniami wegetariańskimi? Jakie posiłki powinny znaleźć się w menu? Wszystko zależy od Was (nie zapomnijcie nadać swojemu wymarzonemu lokalowi ciekawej nazwy!).

Twórcy najlepszych opisów zostaną wyłonieni przez zpruszkowa.pl – redaktorzy portalu wybiorą trzy opisy, które uznają za najlepszy i najbardziej adekwatne do tematyki konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie na Facebooku w czwartek (3 września) po godzinie 18:00.

JAKIEGO LOKALU GASTRONOMICZNEGO BRAKUJE W PRUSZKOWIE? 🤔Nieraz zadawaliśmy to pytanie sobie i najbliższym znajomym z…

Opublikowany przez Jestem z Pruszkowa Wtorek, 1 września 2020

Szczegółowy regulamin konkursu zamieszczamy poniżej.

***

Regulamin konkursu “Moja wymarzona restauracja w Pruszkowie”

Organizatorem konkursu “Moja wymarzona restauracja w Pruszkowie” (dalej: “konkurs”) jest właściciel portalu zpruszkowa.pl – Konstanty Chodkowski (NIP: 7010186725 – dalej: “organizator”).

Fundatorem oraz podmiotem odpowiedzialnym za wydawanie i realizację nagród jest Icount (NIP: 7761642514 dalej: “fundator”).

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 września 2020 o godzinie jego ogłoszenia na portalu zpruszkowa.pl (tj. wraz z godziną publikacji niniejszego artykułu).

Konkurs trwa do 3 września 2020 roku, do godziny 18:00 czasu polskiego. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi po zakończeniu czasu trwania konkursu, jednak nie później niż 4 września o godzinie 12:00 czasu polskiego. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Facebook, na stronie “Jestem z Pruszkowa” (https://www.facebook.com/zpruszkowa/).

W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające konto w aplikacji Facebook (https://www.facebook.com/).

Aby wziąć udział w konkursie należy:
– na stronie “Jestem z Pruszkowa” w aplikacji Facebook odszukać post zawierający odnośnik do niniejszego artykułu (dalej: “post”),
– zamieścić pod postem komentarz zawierający opis wymarzonego lokalu gastronomicznego w Pruszkowie. Opis powinien zawierać co najmniej typ lokalu i oraz typ serwowanych w nim dań. Organizator zastrzega, że podanie w opisie większej ilości detali na temat lokalu (np. przykładowej nazwy, opisu wystroju i klimatu lokalu) może wpłynąć na wybór zwycięskiego komentarza (patrz dalej).

Konta w aplikacji Facebook, z których użyciem napisano zwycięskie komentarze, zostaną wyłonione przez organizatora konkursu (bądź wskazane przez niego osoby) w drodze wyboru.

Organizator konkursu wskaże nazwy kont w aplikacji Facebook, z których użyciem utworzono zwycięskie opisy oraz komentarze, w których te opisy zostały zawarte. Zwycięzcami konkursu zostają osoby będące właścicielami kont wskazanych przez organizatora konkursu jako zwycięskie

Jedno konto w aplikacji Facebook może zostać wskazane jako zwycięzca konkursu tylko jeden raz. W przypadku, gdy z użyciem wskazanego konta utworzono więcej niż jeden opis, pozostałe opisy (tj. inne niż ten, który został wskazany jako zwycięski) nie będą brane pod uwagę.

Maksymalna ilość kont wskazanych jako zwycięskie wynosi trzy.

Organizator zastrzega sobie prawo do subiektywnego wyboru zwycięskich komentarzy, a co za tym idzie – do wyboru zwycięzców konkursu.

Nagrodami w konkursie są trzy vouchery do wykorzystania podczas Zlotu Food Trucków odbywającego się w dniach (4-6 września 2020 roku, przy ulicy Sienkiewicza 19 w Pruszkowie).

Nagrody zostaną przyznane właścicielom kont w aplikacji Facebook wskazanych przez organizatora jako zwycięskie.

Na jedno zwycięskie konto w aplikacji Facebook przypada maksymalnie jeden voucher.

Za wydanie nagród właścicielom kont w aplikacji Facebook wskazanym przez organizatora jako zwycięskie, a także za realizację voucherów podczas Zlotu Food Trucków odpowiada fundator.

Wszelkie zastrzeżenia i uwagi co do organizacji konkursu należy kierować do organizatora drogą elektroniczną – na adres redakcja@zpruszkowa.pl

Wszelkie kwestie nieuregulowanie w niniejszym regulaminie należy rozstrzygać na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach aplikacji Facebook.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: