Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Wakacje z wakeboardem – więcej niż półkolonie

Konstanty CHODKOWSKI
Myśląc rodzicem chcemy ułożyć sobie plan dnia. Myśląc dzieckiem chcemy po prostu dobrze się bawić. A co by było, gdybyśmy połączyli te dwa światy?
Akrowake.png
Ilustracja: Akrowake.png

Jesteśmy rodzicami i myślimy jak rodzice. Pierwsze skojarzenia z hasłem “półkolonie” to najczęściej “opieka, atrakcje i wyżywienie dla mojego dziecka”. Wakacyjny standard, jeśli nie możemy pozwolić sobie na długi urlop. Wygodne rozwiązanie.

Spróbujmy jednak pomyśleć jak dzieci. “Wakacje” to niekoniecznie “nowy plan zajęć”. To raczej “wolność” i “przygoda”. Dwa miesiące, z których chcemy wyciągnąć jak najwięcej. Wspomnień, doświadczeń, energii, wszystkiego, co najlepsze w byciu dzieckiem. Myśląc rodzicem chcemy ułożyć sobie plan dnia. Myśląc dzieckiem chcemy po prostu dobrze się bawić.

A co by było, gdybyśmy połączyli te dwa światy? Zajęcia? Nie muszą w niczym przypominać tych szkolnych! Wychowawcy? Profesjonaliści ale “z jajem” 🙂 ! Nauka? Nauka zacznie się we wrześniu, teraz jest czas na zabawę! Dokładnie taki program oferują półkolonie połączonych sił AcroFamily i AdBoard. W formacie półkolonii (tak, dokładnie: opieka + atrakcje + wyżywienie) organizatorzy zawarli zaproszenie do przygody w niczym nieprzypominającej “półkolonijnego standardu”.

Propozycja wakacji AcroFamily i AdBoard to przede wszystkim codzienne treningi wakeboardingu. Na czym polega ten sport? Spokojnie, nie musicie otwierać Google w nowej karcie – śpieszę z odpowiedzą! Po pierwsze – płyniemy po wodzie na desce nieco mniejszej niż ta od snowboardu. Po drugie – trzymamy się liny przymocowanej do wyciągu. Po trzecie – gdy już nauczymy się utrzymywać na powierzchni, przechodzimy do wyczynów! Wakeboard wymaga od nas kondycji, ogólnej sprawności fizycznej i dobrej koordynacji. Każdy trening na wodzie wzmacnia wszystkie partie mięśni i poprawia motorykę.

Program wakeboardowy dopełniają zajęcia z akrobatyki i wspinaczki prowadzone pod czujnym okiem profesjonalistów. Dodatkowym smaczkiem półkolonii jest fakt, że treningi akrobatyczne prowadzi półfinalista Mam Talent 2019 – Patryk Jaworski (który sam trenuje akrobatykę od ponad 10 lat).

Jak wygląda typowy wakacyjny dzień na półkolonii AkroWake? Aby odpowiedzieć na to pytanie udaliśmy się na miejsce z kamerą.

Dzień z AkroWake – specjalnie dla zpruszkowa.pl

Czy to bezpieczne? W stu procentach! Wszystkie treningi odbywają się pod opieką wykwalifikowanych profesjonalistów – sportowców, trenerów, absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają ratownicy wodni. Organizatorzy posiadają również swój własny, atestowany sprzęt sportowy. To bez wątpienia najlepsza kadra, której możemy powierzyć nasze pociechy. Zwłaszcza te spragnione intensywnych, sportowych doświadczeń.

O czym warto wspomnieć – dla organizatorów półkolonie z AcroFamily i AdBoard to nie tylko ciekawy pomysł na biznes. To przede wszystkim realizacja własnych pasji i zainteresowań. “Jesteśmy osobami z zajawką, kochamy nasze sporty” – mówi w rozmowie z nami Patryk Jaworski – “dzielimy się z dziećmi swoją pasją, tym co najbardziej kochamy”.

INFORMACJE I ZAPISY

Arkadiusz Dudkiewicz
nr tel : 888 333 141
email: info@adboard.szkola.pl

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: