Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Trwa akcja "Nakręceni na film". Następny seans już dziś!

Konstanty CHODKOWSKI
Podczas najbliższego spotkania zaprezentowany zostanie polsko-szwedzki dramat z 2020 roku zatytułowany Sweat”, w reżyserii Magnusa von Horna.
Nakręceni na Film – Pruszkowski Klub Filmowy przedstawia: „Sweat”
Ilustracja: Nakręceni na Film – Pruszkowski Klub Filmowy przedstawia: „Sweat”

Pruszkowski Klub Filmowy wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury im. Aleksandra Kamińskiego już po raz kolejny zapraszają na pokaz filmy realizowany w ramach akcji "Nakręceni na film". Tym razem klubowiicze przedstawią widowni film "Sweat". 

„Sweat" opowiada o trzech dniach z życia Sylwii Zając (Magdalena Koleśnik), influencerki fitness, która dzięki popularności w mediach społecznościowych zyskała status celebrytki. W internecie ma setki tysięcy followersów, w realu otacza ją grupa lojalnych współpracowników, a na imprezach każdy próbuje do niej podejść i ją poznać. Jednak kiedy jest w domu i wyłącza telefon, zostaje zupełnie sama. Choć Sylwia z łatwością, spontanicznie i bez cenzury dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama.

Pokaz odbędzie się już dziś (6 listopada, sobota) w Sali Audytoryjnej gmachu Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4). Po seansie tradycyjnie odbędzie się debata o filmie. Po seansie zapraszamy dyskusję o filmie. Moderatorem dyskusji będzie Joanna Wojtecka - promotorka zdrowia, psychodietetyczka, trenerka EMS, instruktorka fitness, działaczka społeczna, mama.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na jego stronie na Facebooku

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: