[Raszyn] Remont ul. Sportowej potrwa do czwartku

(142)

Prace na Sportowej ruszają dziś.

W minionym tygodniu podpisano umowę pomiędzy Starostwem Powiatowym, a firmą P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o., która w mijającym roku wsławiła się szybką i sprawną realizacją inwestycji drogowych w Pruszkowie i okolicach.

Przedmiotem umowy była modernizacja ulicy Młochowskiej w Rozalinie (gm. Nadarzyn) oraz ulicy Sportowej w Raszynie. Zgodnie z terminarzem inwestycji prace na Młochowskiej powinny zakończyć się pod koniec poprzedniego tygodnia. Dziś zaś rusza remont ul. Sportowej w Raszynie, na odcinku od posesji Straży Pożarnej do ul. Lotniczej (długość remontowanego odcinka to 700 metrów).

Powiat Pruszkowski. Informuję, że ulica Sportowa w Gminie Raszyn na odcinku od posesji Straży Pożarnej do ul. Lotniczej,…

Opublikowany przez Kasię Klimaszewską Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Zgodnie z harmonogramem, prace modernizacyjne mają potrwać do czwartku. Na czas remontu, zmianie ulegają trasy linii autobusowych nr 715 i L23 [szczegóły zmian]

Umowa opiewała na kwotę 947.100,00 zł, z czego 455.100,00 zł przewidziano na remont ul. Sportowej, zaś 492.000,00 zł – na remont Młochowskiej.

Podpisanie umowy między Starostwem Powiatowym, a firmą EFEKT sp. z o.o.

Ostateczny termin wykonania umowy ubiega 10 grudnia. Warto wspomnieć jednak, że firmie EFEKT już nie raz udawało się kończyć zlecone jej prace przed terminem.

“Jakiekolwiek opinie zawarte w artykule są osobistymi poglądami jego autora i nie odzwierciedlają opinii innych autorów bloga zpruszkowa.pl ani opinii wydawcy bloga zpruszkowa.pl. Polityka wydawcy wymaga kategorycznie od autorów, by nie używali określeń zniesławiających, nie naruszali ani nie zezwalali na naruszanie praw autorskich ani jakichkolwiek innych regulacji prawnych korzystając z bloga zpruszkowa.pl. Jakiekolwiek publikacje sprzeczne z polityką wydawcy stanowią przekroczenie zakresu uprawnień autora publikacji. Wydawca nie bierze odpowiedzialności za tego typu publikacje, a autor będzie osobiście ponosić odpowiedzialność za powstałe w wyniku jego publikacji szkody i zobowiązania.”

Konstanty Chodkowski

Warszawiak z urodzenia, pruszkowiak z wyboru. Były dziennikarz zajmujący się tematyką Europy Wschodniej. Dziś hobbystycznie pisuje o Pruszkowie. Z zawodu programista. Szczęśliwy narzeczony swojej narzeczonej. Właściciel psa.

PROFIL REDAKTORA