Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

[Raszyn] Remont ul. Sportowej potrwa do czwartku

Konstanty CHODKOWSKI
Prace na Sportowej ruszają dziś.
Remont.jpg
Ilustracja: Remont.jpg

Prace na Sportowej ruszają dziś.

W minionym tygodniu podpisano umowę pomiędzy Starostwem Powiatowym, a firmą P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o., która w mijającym roku wsławiła się szybką i sprawną realizacją inwestycji drogowych w Pruszkowie i okolicach.

Przedmiotem umowy była modernizacja ulicy Młochowskiej w Rozalinie (gm. Nadarzyn) oraz ulicy Sportowej w Raszynie. Zgodnie z terminarzem inwestycji prace na Młochowskiej powinny zakończyć się pod koniec poprzedniego tygodnia. Dziś zaś rusza remont ul. Sportowej w Raszynie, na odcinku od posesji Straży Pożarnej do ul. Lotniczej (długość remontowanego odcinka to 700 metrów).

Powiat Pruszkowski. Informuję, że ulica Sportowa w Gminie Raszyn na odcinku od posesji Straży Pożarnej do ul. Lotniczej,…

Opublikowany przez Kasię Klimaszewską Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Zgodnie z harmonogramem, prace modernizacyjne mają potrwać do czwartku. Na czas remontu, zmianie ulegają trasy linii autobusowych nr 715 i L23 [szczegóły zmian]

Umowa opiewała na kwotę 947.100,00 zł, z czego 455.100,00 zł przewidziano na remont ul. Sportowej, zaś 492.000,00 zł – na remont Młochowskiej.

Podpisanie umowy między Starostwem Powiatowym, a firmą EFEKT sp. z o.o.

Ostateczny termin wykonania umowy ubiega 10 grudnia. Warto wspomnieć jednak, że firmie EFEKT już nie raz udawało się kończyć zlecone jej prace przed terminem.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

Pruszkowska Karta Mieszkanca. Fot.: pruszkow.pl Rekreacja

Co dalej z Pruszkowską Kartą Mieszkańca?

Konstanty CHODKOWSKI

Karta Nadarzyniaka uprawnia mieszkańców gminy Nadarzyn do większej zniżki na pruszkowskiej pływalni "Kapry", niż posiadaczy Pruszkowskiej Karty Mieszkańca. Z Kartą Mieszkańca Michałowic otrzymamy zniżkę na karnet na pływalni przy ul. Gomulińskiego, a z Pruszkowską Kartą Mieszkańca zapłacimy pełną stawkę. Czy program karty mieszkańca czekają (w końcu) jakieś zmiany? Zapytaliśmy o to Prezydenta Pruszkowa, Piotra Bąka.