Prace na Sportowej ruszają dziś.

W minionym tygodniu podpisano umowę pomiędzy Starostwem Powiatowym, a firmą P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o., która w mijającym roku wsławiła się szybką i sprawną realizacją inwestycji drogowych w Pruszkowie i okolicach.

Przedmiotem umowy była modernizacja ulicy Młochowskiej w Rozalinie (gm. Nadarzyn) oraz ulicy Sportowej w Raszynie. Zgodnie z terminarzem inwestycji prace na Młochowskiej powinny zakończyć się pod koniec poprzedniego tygodnia. Dziś zaś rusza remont ul. Sportowej w Raszynie, na odcinku od posesji Straży Pożarnej do ul. Lotniczej (długość remontowanego odcinka to 700 metrów).

Powiat Pruszkowski. Informuję, że ulica Sportowa w Gminie Raszyn na odcinku od posesji Straży Pożarnej do ul. Lotniczej,…

Opublikowany przez Kasię Klimaszewską Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Zgodnie z harmonogramem, prace modernizacyjne mają potrwać do czwartku. Na czas remontu, zmianie ulegają trasy linii autobusowych nr 715 i L23 [szczegóły zmian]

Umowa opiewała na kwotę 947.100,00 zł, z czego 455.100,00 zł przewidziano na remont ul. Sportowej, zaś 492.000,00 zł – na remont Młochowskiej.

Podpisanie umowy między Starostwem Powiatowym, a firmą EFEKT sp. z o.o.

Ostateczny termin wykonania umowy ubiega 10 grudnia. Warto wspomnieć jednak, że firmie EFEKT już nie raz udawało się kończyć zlecone jej prace przed terminem.