Radny z Nadarzyna ukradł wrzosy z burgerowni? Został rozpoznany na nagraniach z monitoringu

(68)

Wczoraj na Facebooku ukazało się nagranie z monitoringu udostępnione przez fanpage nadarzyńskiej burgerowni “Chamiarnia”. Na nagraniu widać jak mężczyzna w średnim wieku kradnie dorodne wrzosy z ogródka restauracji. Internauci rozpoznali w wizerunku sprawcy radnego Nadarzyna Tomasza Siwę.

Mężczyzna na nagraniu podchodzi do barierki ogródka restauracji. Z początku dokładnie lustruje stojące przy niej rośliny doniczkowe. Jedną z nich nawet obwąchuje. Po chwili zabiera dwie z nich i oddala się z pola widzenia. Mężczyźnie towarzyszyło małe zwierzę – najprawdopodobniej pies.

Nasze kwiatki tak przypadły niektórym do gustu, że postanowili miećtakie same w domu… i to dosłownie. 😂Prosimy pamiętać żeby je regularnie podlewać, a na dobranoc zawsze imśpiewać “burgerki małe dwa”. 😅 Gwarantujemy, że wtedy na pewno będązdrowo rosły! 🌿 😆 😊"

Opublikowany przez Chamiarnia Nadarzyn Piątek, 23 sierpnia 2019

Burgerownia “Chamiarnia” podeszła do sprawy z dużą rezerwą i humorem. “Prosimy pamiętać żeby je regularnie podlewać, a na dobranoc zawsze im śpiewać burgerki małe dwa. 😅 Gwarantujemy, że wtedy na pewno będą zdrowo rosły! 🌿 😆 😊” – czytamy w komentarzu, którym restauracja opatrzyła nagranie.

Wielu Internautów w Nadarzynie rozpoznało w wizerunku sprawcy radnego nadarzyńskiego Tomasza Siwę. Nagranie jest oczywiście dość niewyraźne, toteż identyfikacja amatora zieleni domowej może być utrudniona. Trudno jednak nie przyznać, że podobieństwo jest uderzające.

Według daty zamieszczonej na nagraniu, do zdarzenia doszło 5 sierpnia przed godziną 23. 


Bonus: Internauta, który poinformował nas o zdarzeniu, postanowił również podzielić się również tematyczną twórczością. Oto przed Państwem propozycja mieszkańców Nadarzyna na nową linię produktów znanej sieci meblowej! 😂

IKEA poleca: wrzos SIVA

“Jakiekolwiek opinie zawarte w artykule są osobistymi poglądami jego autora i nie odzwierciedlają opinii innych autorów bloga zpruszkowa.pl ani opinii wydawcy bloga zpruszkowa.pl. Polityka wydawcy wymaga kategorycznie od autorów, by nie używali określeń zniesławiających, nie naruszali ani nie zezwalali na naruszanie praw autorskich ani jakichkolwiek innych regulacji prawnych korzystając z bloga zpruszkowa.pl. Jakiekolwiek publikacje sprzeczne z polityką wydawcy stanowią przekroczenie zakresu uprawnień autora publikacji. Wydawca nie bierze odpowiedzialności za tego typu publikacje, a autor będzie osobiście ponosić odpowiedzialność za powstałe w wyniku jego publikacji szkody i zobowiązania.”

Konstanty Chodkowski

Warszawiak z urodzenia, pruszkowiak z wyboru. Były dziennikarz zajmujący się tematyką Europy Wschodniej. Dziś hobbystycznie pisuje o Pruszkowie. Z zawodu programista. Szczęśliwy narzeczony swojej narzeczonej. Właściciel psa.

PROFIL REDAKTORA