Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Radny z Nadarzyna ukradł wrzosy z burgerowni? Został rozpoznany na nagraniach z monitoringu

Konstanty CHODKOWSKI
Wczoraj na Facebooku ukazało się nagranie z monitoringu udostępnione przez fanpage nadarzyńskiej burgerowni “Chamiarnia”. Na nagraniu widać jak mężczyzna w średnim wieku kradnie dorodne wrzosy z ogródka restauracji. Internauci rozpoznali w wizerunku sprawcy radnego Nadarzyna Tomasza Siwę.
Monitoring.png

Wczoraj na Facebooku ukazało się nagranie z monitoringu udostępnione przez fanpage nadarzyńskiej burgerowni “Chamiarnia”. Na nagraniu widać jak mężczyzna w średnim wieku kradnie dorodne wrzosy z ogródka restauracji. Internauci rozpoznali w wizerunku sprawcy radnego Nadarzyna Tomasza Siwę.

Mężczyzna na nagraniu podchodzi do barierki ogródka restauracji. Z początku dokładnie lustruje stojące przy niej rośliny doniczkowe. Jedną z nich nawet obwąchuje. Po chwili zabiera dwie z nich i oddala się z pola widzenia. Mężczyźnie towarzyszyło małe zwierzę – najprawdopodobniej pies.

Nasze kwiatki tak przypadły niektórym do gustu, że postanowili miećtakie same w domu… i to dosłownie. 😂Prosimy pamiętać żeby je regularnie podlewać, a na dobranoc zawsze imśpiewać “burgerki małe dwa”. 😅 Gwarantujemy, że wtedy na pewno będązdrowo rosły! 🌿 😆 😊"

Opublikowany przez Chamiarnia Nadarzyn Piątek, 23 sierpnia 2019

Burgerownia “Chamiarnia” podeszła do sprawy z dużą rezerwą i humorem. “Prosimy pamiętać żeby je regularnie podlewać, a na dobranoc zawsze im śpiewać burgerki małe dwa. 😅 Gwarantujemy, że wtedy na pewno będą zdrowo rosły! 🌿 😆 😊” – czytamy w komentarzu, którym restauracja opatrzyła nagranie.

Wielu Internautów w Nadarzynie rozpoznało w wizerunku sprawcy radnego nadarzyńskiego Tomasza Siwę. Nagranie jest oczywiście dość niewyraźne, toteż identyfikacja amatora zieleni domowej może być utrudniona. Trudno jednak nie przyznać, że podobieństwo jest uderzające.

Według daty zamieszczonej na nagraniu, do zdarzenia doszło 5 sierpnia przed godziną 23.


Bonus: Internauta, który poinformował nas o zdarzeniu, postanowił również podzielić się również tematyczną twórczością. Oto przed Państwem propozycja mieszkańców Nadarzyna na nową linię produktów znanej sieci meblowej! 😂

IKEA poleca: wrzos SIVA

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

Wkd Newag Transport Publiczny

Tajemnicze awarie pociągów, także kolejek WKD. Czy składy były psute celowo?

Sławomir BUKOWSKI

Producent z Nowego Sącza mógł wywoływać usterki w swoich składach, żeby później brać zlecenia na ich serwisowanie – podał w środę portal Onet.

REDAKCJA POLECA Czy Pruszków straci środki unijne? Budżet i Finanse

Magistrat przeholował w układaniu się z deweloperem. Czy Pruszków straci środki unijne?

Konstanty CHODKOWSKI

W wyniku kontroli, której poddano projekt budowy ulicy Pawiej wraz z towarzyszącym jej centrum przesiadkowym P+R, Pruszków może stracić ponad 650 tys. zł dotacji unijnej. Tak wynika z dokumentu pokontrolnego sporządzonego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

Artur Tusiński Polityka

Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej: Mogę już odejść, nie będę kandydował

Sławomir BUKOWSKI

– Gdy wygrywałem w 2014 roku wybory, zaplanowałem, że to będzie jedna, góra dwie kadencje. Druga właśnie dobiega końca. Zostawiam miasto w znakomitej kondycji – mówi Tusiński.