Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Przyjdź i zgłoś swoje uwagi do projektu remontu DW 718 i DW 719!

Jasiek OCHNIO
Masz uwagi dotyczące zaprezentowanego przez MZDW projektu DW 718 i DW 719? Już w ten poniedziałek, 8 stycznia, odbędzie się posiedzenie doraźnej komisji ds. Problemów Komunikacyjnych Pruszkowa. Mieszkańcy będą mogli zabrać głos.
Pruszków: przebudowa DW 718 i 719 - posiedzenie komisji Rady Miasta
Ilustracja: Pruszków: przebudowa DW 718 i 719 - posiedzenie komisji Rady Miasta

Piotr Bąk (KO), wiceprzewodniczący Rady Miasta Pruszkowa, zaprasza na posiedzenie Komisji Doraźnej Rady Miasta Pruszkowa do spraw rozwiązywania kluczowych problemów komunikacyjnych Gminy Miasta Pruszkowa. Radni zbiorą się w ten poniedziałek (8 stycznia), o godzinie 17:00, w sali nr 59 budynku Urzędu Miasta Pruszkowa przy ulicy Kraszewskiego 14/16.

Powodem zwołania Komisji jest zapowiadana przez MZDW przebudowa DW 719 od granicy m. st. Warszawy do skrzyżowania z DW 718 oraz DW 718 od węzła autostrady A2 do skrzyżowania z DW 719. Celem spotkania jest omówienie zaproponowanego przez MZDW projektu oraz zebranie uwag i sugestii, które zostaną przekazane do dyrekcji MZDW.

Przypomnijmy, że 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10 odbyło się spotkanie z przedstawicielami MZDW oraz projektantami, podczas którego przedstawiono pierwszy projekt przebudowy DW 718 oraz DW 719. Projekt, ze względu na swoją skalę, wzbudził wiele wątpliwości wśród mieszkańców Pruszkowa. Na pytania stawiane przez mieszkańców, poza projektantami, odpowiadał obecny na spotkaniu p.o. z-cy Dyrektora ds. Inwestycji MZDW Tomasz Dąbrowski.

“Po próbie wysłuchania uwag do przedstawionej koncepcji (mieszkańcy nie mieli mikrofonu) podjąłem decyzję o zwołaniu w pierwszej dekadzie stycznia (8-10) posiedzenia Komisji Doraźnej z udziałem Mieszkańców w celu zebrania wszelkich uwag w jedną całość i przekazania ich do MZDW.” - napisał na Facebooku po spotkaniu Piotr Bąk.

Uwagi mieszkańców, które pojawią się podczas spotkania, zostaną spisane i wysłane zbiorczo do dyrekcji MZDW. Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić, przypominamy, że swoje uwagi można kierować bezpośrednio do dyrekcji MZDW drogą mailową, na adres dyrekcja@mzdw.pl. Termin nadsyłania uwag mija 15 stycznia.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: