Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Pruszkowskie idee #1

Jasiek OCHNIO
Co by było, gdyby Pruszków postanowił skopiować słynne budowle i umieścić je gdzieś u siebie? Na to pytanie odpowie cykl „Pruszkowskie idee”! Co Pruszków skopiuje dzisiaj?

Co by było, gdyby Pruszków postanowił skopiować słynne budowle i umieścić je gdzieś u siebie? Na to pytanie odpowie cykl „Pruszkowskie idee”! Co Pruszków skopiuje dzisiaj?

HollyPruszków czy Pruszkówwood?

Na pierwszy ogień wybrałem coś naprawdę prostego do skopiowania i jednocześnie coś bardzo, bardzo znanego – słynny napis „Hollywood” znajdujący się w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Gwiazdy kina, szybkie kobiety, piękne samochody – to jest świat Hollywood’u.

Jedyne, czego potrzebujemy, poza ogromnym napisem „Pruszków” (to da się załatwić), to jakiejś większej górki, na której ów napis mógłby stanąć. Mamy w Pruszkowie jakąś górkę na zbyciu? Masz ci los! Tak się składa, że mamy!

Wizualizacja napisu „Pruszków” à la „Hollywood”

Robi wrażenie, prawda? Własny napis na wzgórzu, na bogato, a nie po taniości, jak w Szastarce (zobacz sobie w Google). Taka reklama bez wątpienia przyciągałaby uwagę wielu kierowców jadących autostradą, i nie tylko kierowców. Tylko czekać, aż zlecą się do nas Spielbergi, Nolany, Eastwoody i inne podobne, by nakręcić dzieło o budżecie dwukrotnie wyższym niż budżet naszego miasta.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!