Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Pruszkowskie idee #1

Jasiek OCHNIO
Co by było, gdyby Pruszków postanowił skopiować słynne budowle i umieścić je gdzieś u siebie? Na to pytanie odpowie cykl „Pruszkowskie idee”! Co Pruszków skopiuje dzisiaj?

Co by było, gdyby Pruszków postanowił skopiować słynne budowle i umieścić je gdzieś u siebie? Na to pytanie odpowie cykl „Pruszkowskie idee”! Co Pruszków skopiuje dzisiaj?

HollyPruszków czy Pruszkówwood?

Na pierwszy ogień wybrałem coś naprawdę prostego do skopiowania i jednocześnie coś bardzo, bardzo znanego – słynny napis „Hollywood” znajdujący się w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Gwiazdy kina, szybkie kobiety, piękne samochody – to jest świat Hollywood’u.

Jedyne, czego potrzebujemy, poza ogromnym napisem „Pruszków” (to da się załatwić), to jakiejś większej górki, na której ów napis mógłby stanąć. Mamy w Pruszkowie jakąś górkę na zbyciu? Masz ci los! Tak się składa, że mamy!

Wizualizacja napisu „Pruszków” à la „Hollywood”

Robi wrażenie, prawda? Własny napis na wzgórzu, na bogato, a nie po taniości, jak w Szastarce (zobacz sobie w Google). Taka reklama bez wątpienia przyciągałaby uwagę wielu kierowców jadących autostradą, i nie tylko kierowców. Tylko czekać, aż zlecą się do nas Spielbergi, Nolany, Eastwoody i inne podobne, by nakręcić dzieło o budżecie dwukrotnie wyższym niż budżet naszego miasta.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

Pruszkowska Karta Mieszkanca. Fot.: pruszkow.pl Rekreacja

Co dalej z Pruszkowską Kartą Mieszkańca?

Konstanty CHODKOWSKI

Karta Nadarzyniaka uprawnia mieszkańców gminy Nadarzyn do większej zniżki na pruszkowskiej pływalni "Kapry", niż posiadaczy Pruszkowskiej Karty Mieszkańca. Z Kartą Mieszkańca Michałowic otrzymamy zniżkę na karnet na pływalni przy ul. Gomulińskiego, a z Pruszkowską Kartą Mieszkańca zapłacimy pełną stawkę. Czy program karty mieszkańca czekają (w końcu) jakieś zmiany? Zapytaliśmy o to Prezydenta Pruszkowa, Piotra Bąka.