Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Półkolonie “SMART KIDS” z Acrofamily – Akrobatyka, Plastyka, Programowanie!

Konstanty CHODKOWSKI
Zajęcia ruchowe, techniczne i artystyczne – oto oferta Acrofamily na ferie zimowe 2020. Nie masz jeszcze planu dla swojej pociechy? Zapisy trwają do niedzieli!
Akrowake.png
Ilustracja: Akrowake.png

Zajęcia ruchowe, techniczne i artystyczne – oto oferta Acrofamily na ferie zimowe 2020. Nie masz jeszcze planu dla swojej pociechy? Zapisy trwają do niedzieli!

Acrofamily, czyli lokalna “rodzina akrobatów” ogłosiła nabór na półkolonie zimowe “SMART KIDS” w sezonie 2020. Program zajęć startuje w poniedziałek, ale rodzice mogą zapisywać swoje dzieci do ostatniej chwili – nawet w niedzielę. A co w programie?

👉 Warsztaty GameMod to zajęcia poświęcone nauce modelowania oraz programowania gier 2D oraz 3D. Brzmi ciekawie? Powinno! Kurs nastawiony jest na rozwój wyobraźni przestrzennej wśród uczestników. Dzięki tym zajęciom dzieci zdobęda również wiedzę o podstawowych elementach programowania. A to z kolei często określane jest mianem “kompetencji przyszłości”.

👉 Podczas warsztatów Art & Design dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnię, kreatywność i poprawić swoje zdolności manualne. Wśród zaplanowanych ćwiczeń przewidziano m.in. rysowanie z wyobraźni, odwzorowywanie martwej natury czy nawet podstawy rysunku architektonicznego. Uczestnicy będą również mieć okazję do zaprojektowania swojego wymarzonego pokoju!

👉 Warsztaty TechInventor – czyli modelowanie przestrzenne i druk 3D! Dzieci zapoznają się z zasadami projektowania modeli trójwymiarowych, a na koniec zajęć każdy zyska możliwość zrealizowania i wydrukowania własnego projektu.

👉 Wszystkie powyższe atrakcje będą przeplatane dużą ilością zajęć ruchowych, w tym treningów akrobatycznych prowadzonych pod czujnym okiem światowej klasy zawodowców z grupy Acrofamily. Ponadto, urozmaiceniem zajęć sportowych dla dzieci będzie 30 metrowy, dmuchany tor przeszkód z 8-metrową zjeżdżalnią oraz spotkanie z niezwykłym gościem ze świata sportu!

Podczas półkolonii dzieci będą pod stałą opieką wykwalifikowanej kadry, w tym wychowawców i zawodowych trenerów sportowych.

Cena półkolonii wynosi 799 PLN od uczestnika i – poza programem zajęć – obejmuje również koszty ubezpieczenia i wyżywienia naszych pociech. Półkolonie “SMART KIDS” odbędą się w terminie 10-14 lutego na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Pruszkowie.

Szczegółowe informacje na temat programu, kosztów i danych kontaktowych organizatorów “SMART KIDS” można znaleźć na oficjalnej stronie grupy Acrofamily (link poniżej).

[ PRZEJDŹ DO STRONY ACROFAMILY.PL ]

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: