Źródło: Miasto Pruszków

Plac zabaw w Anielinie Wschodnim już po remoncie!

(136)

Nowoczesny plac zabaw w Anielinie Wschodnim został oddany do użytku

Zakończył się remont placu zabaw w Anielinie Wschodnim. Najmłodsi mieszkańcy Pruszkowa mogą skorzystać z bogatej oferty nowoczesnych instalacji.

Nawierzchnię z płyt gumowych zastąpiono nowocześniejszą i bezpieczniejszą nawierzchnią poliuretanową. W miejscu wysłużonych urządzeń pojawiło się aż 29 nowych instalacji. Wśród nich m.in. linarium, huśtawki łańcuchowe i wagowe, zestawy wielofunkcyjne i sprawnościowe, statek z wieżą, hamak, bujaki zestaw wielofunkcyjny ze zjeżdżalniami, kołowrotek czy też bujak-kwiatek.

Dwa urządzenia zamontowano również z myślą o dzieciach poruszających się na wózku.

Wartość inwestycji wyniosła 988 536 złotych brutto. Realizacji podjęła się wyłoniona w przetargu firma AS BUD Albert Śpiewakowski z siedzibą w Warszawie.

Zdjęcia z placu zabaw w nowej odsłonie można podziwiać na stronie Miasta Pruszkowa na Facebooku.

Nowoczesny plac zabaw w Anielinie Wschodnim oddany do użytku. 22 listopada br odbył się odbiór prac polegających na…

Opublikowany przez Miasto Pruszków Wtorek, 26 listopada 2019

“Jakiekolwiek opinie zawarte w artykule są osobistymi poglądami jego autora i nie odzwierciedlają opinii innych autorów bloga zpruszkowa.pl ani opinii wydawcy bloga zpruszkowa.pl. Polityka wydawcy wymaga kategorycznie od autorów, by nie używali określeń zniesławiających, nie naruszali ani nie zezwalali na naruszanie praw autorskich ani jakichkolwiek innych regulacji prawnych korzystając z bloga zpruszkowa.pl. Jakiekolwiek publikacje sprzeczne z polityką wydawcy stanowią przekroczenie zakresu uprawnień autora publikacji. Wydawca nie bierze odpowiedzialności za tego typu publikacje, a autor będzie osobiście ponosić odpowiedzialność za powstałe w wyniku jego publikacji szkody i zobowiązania.”

Konstanty Chodkowski

Warszawiak z urodzenia, pruszkowiak z wyboru. Były dziennikarz zajmujący się tematyką Europy Wschodniej. Dziś hobbystycznie pisuje o Pruszkowie. Z zawodu programista. Szczęśliwy narzeczony swojej narzeczonej. Właściciel psa.

PROFIL REDAKTORA