Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Pierwszy supermarket sieci Auchan otwiera się w Pruszkowie

Sławomir BUKOWSKI
Sklep znajdzie się na parterze budynku przy ul. Staszica 1d. Na klientów czeka od piątku 1 grudnia od godz. 12.
Auchan1

Supermarket ulokowany został w budynku przy ul. Staszica 1d, na osiedlu nazywanym potocznie pruszkowskim Hong-Kongiem (z uwagi na bardzo wysoką zabudowę), w dynamicznie rozrastającej się części miasta, tuż obok osiedli Staszica i Nowe Miasto Pruszków (zbudowanego na terenach po fabryce obrabiarek). Dla kilku tysięcy mieszkańców będzie więc wygodnym miejsce robienia zakupów. I konkurencją dla zlokalizowanych w pobliżu – w Nowej Stacji oraz na ul. Powstańców – marketów sieci Carrefour.

Jak podaje sieć Auchan na swojej stronie, market ma być czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6.30–22.00. Otwarcie zaplanowano na piątek 1 grudnia na godz. 12.00. Jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, klienci mogą liczyć na trochę promocji, np. trzeci produkt za 1 grosz, a dla posiadaczy karty lojalnościowej – na zwrot części wydanych pieniędzy na lojalnościową kartę Skarbonka. Dodatkowo w dniach 1–6 grudnia za zakupy za co najmniej 50 zł (z wyjątkiem m.in. alkoholu czy wyrobów tytoniowych) będzie się otrzymywać bon o wartości 20 zł do wydania w tym markecie w dniach 14–24 grudnia br.

Gazetki z ofertą oraz wszystkie informacje wraz z mapką z lokalizacją znajdują się na stronie sieci Auchan TUTAJ.

Do marketu będzie można dojechać komunikacją miejską (najbliższy przystanek to Urząd Skarbowy) – liniami 2, 5 i 6. Ewentualnie linią 4 (przystanek Pułaskiego/rondo ks. Popiełuszki przy osiedlu Staszica, skąd krótki spacer).

EDIT:

Warto też pamiętać, na co natychmiast zwrócili nam uwagę Czytelnicy, że Auchan umieszczony został na tzw. liście wstydu podmiotów gospodarczych, które nie wycofały swojego biznesu z Rosji po agresji tego kraju na Ukrainę. W Polsce ruszyła akcja bojkotu sklepów tej sieci. O tym, czy robić tam zakupy, każdy z nas musi już zdecydować samodzielnie.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!