Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Pierwszy supermarket sieci Auchan otwiera się w Pruszkowie

Sławomir BUKOWSKI
Sklep znajdzie się na parterze budynku przy ul. Staszica 1d. Na klientów czeka od piątku 1 grudnia od godz. 12.
Auchan1
Ilustracja: Auchan1

Supermarket ulokowany został w budynku przy ul. Staszica 1d, na osiedlu nazywanym potocznie pruszkowskim Hong-Kongiem (z uwagi na bardzo wysoką zabudowę), w dynamicznie rozrastającej się części miasta, tuż obok osiedli Staszica i Nowe Miasto Pruszków (zbudowanego na terenach po fabryce obrabiarek). Dla kilku tysięcy mieszkańców będzie więc wygodnym miejsce robienia zakupów. I konkurencją dla zlokalizowanych w pobliżu – w Nowej Stacji oraz na ul. Powstańców – marketów sieci Carrefour.

Jak podaje sieć Auchan na swojej stronie, market ma być czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6.30–22.00. Otwarcie zaplanowano na piątek 1 grudnia na godz. 12.00. Jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa, klienci mogą liczyć na trochę promocji, np. trzeci produkt za 1 grosz, a dla posiadaczy karty lojalnościowej – na zwrot części wydanych pieniędzy na lojalnościową kartę Skarbonka. Dodatkowo w dniach 1–6 grudnia za zakupy za co najmniej 50 zł (z wyjątkiem m.in. alkoholu czy wyrobów tytoniowych) będzie się otrzymywać bon o wartości 20 zł do wydania w tym markecie w dniach 14–24 grudnia br.

Gazetki z ofertą oraz wszystkie informacje wraz z mapką z lokalizacją znajdują się na stronie sieci Auchan TUTAJ.

Do marketu będzie można dojechać komunikacją miejską (najbliższy przystanek to Urząd Skarbowy) – liniami 2, 5 i 6. Ewentualnie linią 4 (przystanek Pułaskiego/rondo ks. Popiełuszki przy osiedlu Staszica, skąd krótki spacer).

EDIT:

Warto też pamiętać, na co natychmiast zwrócili nam uwagę Czytelnicy, że Auchan umieszczony został na tzw. liście wstydu podmiotów gospodarczych, które nie wycofały swojego biznesu z Rosji po agresji tego kraju na Ukrainę. W Polsce ruszyła akcja bojkotu sklepów tej sieci. O tym, czy robić tam zakupy, każdy z nas musi już zdecydować samodzielnie.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: