Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Oddaj krew i weź udział w akcji krwiodastwa: Wakacyjny prezent od serca!

Anna CHOMIAK
W ostatni wtorek lipca, będzie możliwość oddania krwi w Pruszkowie. Akcja ma na celu pomóc Michałowi Jaszczukowi z naszego miasta. Zapraszamy na parking Techniportu.
Lab G527772195 1280

We wtorek 26 lipca 2022 roku od godziny 9.00 do 13.00 na parkingu Techniprotu w Pruszkowie przy ul. Komorowskiej 24 (obok Biedronki)  bedzię okazja podarować "Wakacyjny prezent od serca". Klub Honorowych Dawców Krwi „Serce Pruszkowa” im. Anny Danuty Sławińskiej i firma Techniprot organziują akcję honorowego krwiodawstwa, ze szczególnym wskazaniem pomocy dla Michała Jaszczuka z Pruszkowa. 

293939266 2253364961487876 2175056315347337078 N

Wakacyjny prezent od serca dla Michała z Pruszkowa

Mieszkaniec Pruszkowa Michał Jaszczuk, bardzo potrzebuje naszej pomocy. Obecnie przebywa w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Ważne, aby we wtorek  26 lipca, podczas Akcji Krwiodastwa, wskazać, że krew oddaje się ze wskazaniem Michała Jaszczuka, wtedy wasza pomoc trafi bezpośrednio do naszego sąsiada. 

Warto zaznaczyć, że oddajac krew, zyskujesz 2 dni wolnego u pracodawcy. Patronat medialny nad akcją sprawuje Telewizja Kablowa Tel-Kab. W sobotę 27 sierpnia - na dachu Nowej Stacji - będzie można oddać nie tylko krew, ale i zarejestrować się bazie DKMS, aby pomóc Michałowi w walce z chorobą. 

Zachęcamy do wsparcia akcji, wzięcia udziału w oddaniu krwi oraz zapraszaniu znajomych do wydarzenia.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!