Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Nowe baseny w Strzeniówce - w ten weekend za darmo!

Jakub DOROSZ-KRUCZYŃSKI
Baseny letnie w Strzeniówce otwierają się dla odwiedzających już w najbliższy weekend!
Baseny w Strzeniówce
Ilustracja: Baseny w Strzeniówce

Nowo otwarte baseny w Strzeniówce (gmina Nadarzyn) już jutro zostaną oddane do publicznego użytku. Z basenów będzie można korzystać za darmo przez cały nadchodzący weekend (19-20 czerwca). W kolejnych dniach za wizytę trzeba będzie zapłacić.

,,Chcieliśmy żeby przede wszystkim mieszkańcy gminy Nadarzyn, ale też i okolicznych gmin, na których jesteśmy otwarci, mieli fajne miejsce na świeżym powietrzu do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.” - mówi Wójt gminy Nadarzyn, Dariusz Zwoliński, w rozmowie z portalem zpruszkowa.pl “Budowa więzi społecznych i integracja będą szczególnie ważne w rzeczywistości popandemicznej. Już teraz chcemy być na to gotowi”.

I faktycznie - biorąc pod uwagę panujące upały oraz powszechny “głód” wyjścia z domu - inwestycja może okazać się bardzo trafioną. Odwiedzający będą mieć do swojej dyspozycji dwa baseny rekreacyjne, jeden brodzik z wodnym placem zabaw (dedykowany najmłodszym użytkownikom) oraz jacuzzi. Chętni będą mogli skorzystać również z dostępnych na miejscu barku, a także szatni, leżaków i parasoli. Wójt zapowiada także, że w przyszłości pojawią się dodatkowe atrakcje (jak choćby stół do gry w “piłkarzyki”).

Baseny w Strzeniówce - I Love Nadarzyn

Do basenów będzie można dotrzeć autem (gmina przygotowała na tę okoliczność 200 bezpłatnych miejsc postojowych) jak i rowerem (na miejscu są stojaki dla jednośladów). W najbliższy weekend atrakcje kompleksu będą otwarte dla gości między godziną 10:00 a 18:00. Organizatorzy spodziewają się pełnego obłożenia (obiekt może maksymalnie pomieścić 700 osób).

Przypominamy, że baseny będą dostępne bezpłatnie jedynie w dniach 19-20 czerwca. Potem wprowadzone zostaną opłaty zgodnie z cennikiem zaprezentowanym poniżej. 

Baseny w Strzeniówce - cennik

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

NASZ PATRONAT
Olimpijska Strefa Kibica w Pruszkowie będzie działać w lokalu LOFT food&music Sport

#TeamUla będzie kibicować pruszkowskiej kolarce w miejskiej Strefie Kibica

Łukasz DMOCHOWSKI

Ula Łoś, kolarka torowa z Pruszkowa, już w czwartek złoży uroczyste ślubowanie przed wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Od tego momentu zacznie się wielkie odliczanie do pierwszego startu w paryskiej arenie. Pruszków, a dokładniej Centrum Kultury i Sportu przygotowuje się do tych wydarzeń i przy wsparciu Miasta Pruszków oraz Powiatu Pruszkowskiego zaprasza do „Strefy Kibica” gdzie pod hasłem #TeamULA zaprosi do wspólnego kibicowania!