Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Kolejne Spotkanie po sąsiedzku już w sobotę w Nowej Stacji!

Anna CHOMIAK
W najbliższą sobotę 11 czerwca wszystkich ojców z dziećmi zachęcamy do odwiedzenia Nowej Stacji. W centrum handlowym odbędzie się "Spotkanie po sąsiedzku - z książką i tato czekam na lato!", którego ideą jest poznanie lokalnych przedsiębiorców z mieszkańcami Pruszkowa.
276045164 489089316039594 227611639292445950 N
Ilustracja: 276045164 489089316039594 227611639292445950 N

Czerwcowa edycja "Spotkanie po sąsiedzku" w Nowej Stacji tym razem skupia się na zbliżającym Dniem Taty i oczekiwaniu na zbliżające się wakacje. Nieidealnaanna tym razem zaprosiła do współracy Magdalenę Brudnicką, pruszkowską autorkę bloga książkowego Mama Basi Czyta. Wydarzenie zaczyna się o 11:00 rano i potrwa do 18:00. Pięć stref atrakcji dla dzieci i dorosłych będzie czekało na mieszkańców na dachu galerii. 

Spotkanie po sąsiedzku - z ksiażką i tatą czekam na lato!

W sobotniej edycji Spotkania po sąsiedzku, organizatorki, zachecają do rodzinnego celebrowania zbliżających się wakacji, koniecznie w towarzystwie dobrej literatury. Weekend będzie można spędzić grając w planszówki, rozwijając swoją kreatywność, uczestnicząć w eksperymentach chemicznych, czy relaksując się w strefie Taty i Mamy.

X2agkudk

Strefa Książki

Mole książkowe docenią Strefę Ksiażki,  w której będzie czekała na autorka bloga Mama Basi Czyta. Magda Brudnicka przygotowała literaturę dziecięca w języku angielskim od Wydawnictwa Usborne. Sąsiedzi będą mogli wygrać książki od Wydawnictwa Tatarak oraz odświeżyć biblioteczkę, biorąc udział w akcji wymiany książek. W tej części wydarzenia będzie okazja bliżej poznać lokalny Antykwariat Amadeus i Wydawnictwo JanKa. Całość umili spotkanie autorskie z Jolantą i Małgorzatą Berezowskimi, pruszkowskimi autorekami opowiadań dla dzieci.

N40 Bc Hoc

Strefa Eksperymentów

Młodzi naukowcy i fani adrenaliny, ucieszą się z ekscytujących spotkań z eksperymentami. Kids Wonderland wyjaśni dlaczego fioletową kapustę nazwano czerwoną. Zgłębicie wiedzę z właściwości czarodziejskiego manganianu potasu. Nie zabraknie superdetektywa i eksperymentów z ogniem! Dzieci będą mogły poznać tajniki robotyki, programowania i wziąć udział w zajęciach w laboratorium chemicznym.

4btpj3z E

Strefa Planszówek

Sklep Merfolk, zaprasza na stoisko, gdzie przez cały dzień będzie można pograć w gry planszowe.  Dostępne będą gry rodzinne, gry dla dzieci, w tym kapitalne gry Brakuje info o Gobblety i Pingolo w wersji XXL oraz gry dla dorosłych. Przyjdzie zagrać, zobaczyć czy to jest hobby dla Was. Każdy znajdzie dla siebie planszówkę! Poza planszówkami odbędzie się pokaz i nauka gry historycznej Bolt Action oraz pokaz i naukę gry karcianej Pokemon. Warto wspomnieć, że odbędą się róneiż Eliminacje do Mistrzostw Polski w CATAN!

4 Y Aeev E0

Strefa Rękodzieła i Kreatywności

W tej strefie ugoszczą Was lokalni rękodzielnicy i rzemieślnicy. Będziecie mieli okazję zakupić produkty do papieroplastyki, szydełkowe maskotki czy obrazy z mchu. Z kolei Kasia Sirak z Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego „Podać Łapę” zaprezentuje gadżety dla czworonogów i zachęci najmłodszych do zabawy w psie domino, kodowanie. W specjalnym kąciku dla maluchów Aktywne Mamy poprowadzą warsztaty plastyczne dla dzieci i zaproszą do zabawy na macie i piankowych klockach.

Nc Zug W Ko

Strefa Taty i Mamy

Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla dorosłych! W Strefie Rodziców Konsultantki Nu Skin i Arbonne przeprowadzą bezpłatne zabiegi pielęgnacyjne. Dietetyczka Ewa Borcz-Wdowiarska przeprowadzi badanie składu ciała z indywidualnym omówieniem. Zumbastyczna Dobromiła Jakubowska zapewni nieco ruchu podczas zajęć zumby dla mam z dziećmi w chuście i zumby dla małych i dużych. 

2 Fk Jn Pv Y

Na uczestników wydarzenia czekają również konkursy z nagrodami i loteria fantowa. Będzie okazja zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotką Minionka z Fikołów. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka Gasparska z Poezji Głosu. Wydarzenie odbędzie się na dachu Nowej Stacji, 11 czerwca w sobotę od godziny 11:00 do 18:00. Więcej informacji tutaj

 

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: