Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Kolędowanie z Anną Marią Adamiak - już w najbliższy piątek!

Konstanty CHODKOWSKI
W piątek, 17 grudnia, nadarzy się okazja do wspólnego kolędowania z Anną Marią Adamiak. Zapraszają: Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Stowarzyszenie "Za Pruszków!"
NASZ PATRONAT
Świąteczne spotkanie z KOLĘDĄ, ARIĄ i PIOSENKĄ
Ilustracja: Świąteczne spotkanie z KOLĘDĄ, ARIĄ i PIOSENKĄ

Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz ze Stowarzyszeniem “Za Pruszków!” zapraszają na koncert Anny Marii Adamiak zatytułowany “Świąteczne Spotkanie z Kolędą, Arią i Piosenką”. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek (17 grudnia) o godzinie 18:00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala 5. 

Repertuar występu obejmować będzie nie tylko kolędy, lecz również szereg przebojów operetkowych, musicalowych i piosenek z 20-lecia międzywojennego. Wszystkie wykona śpiewaczka operowa, operetkowa, musicalowa i aktorka Anna Maria Adamiak. Koncert poprowadzi Paweł Świętorecki. Organizatorzy zapowiadają moc wrażeń. 

Z racji na obowiązujące restrykcje epidemiczne, liczba wolnych miejsc na koncercie ograniczona jest do 75. Zamiar udziału w wydarzeniu należy zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: koncert.hubala@gmail.com.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Stowarzyszenia “Za Pruszków!” na Facebooku.

Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Stowarzyszenie Za Pruszków❗ zapraszają na 🎼Świąteczne spotkanie z KOLĘDĄ, ARIĄ...

Opublikowany przez Za Pruszków Sobota, 11 grudnia 2021

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: