Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Kolędowanie z Anną Marią Adamiak - już w najbliższy piątek!

Konstanty CHODKOWSKI
W piątek, 17 grudnia, nadarzy się okazja do wspólnego kolędowania z Anną Marią Adamiak. Zapraszają: Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Stowarzyszenie "Za Pruszków!"
NASZ PATRONAT Świąteczne spotkanie z KOLĘDĄ, ARIĄ i PIOSENKĄ

Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz ze Stowarzyszeniem “Za Pruszków!” zapraszają na koncert Anny Marii Adamiak zatytułowany “Świąteczne Spotkanie z Kolędą, Arią i Piosenką”. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek (17 grudnia) o godzinie 18:00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala 5. 

Repertuar występu obejmować będzie nie tylko kolędy, lecz również szereg przebojów operetkowych, musicalowych i piosenek z 20-lecia międzywojennego. Wszystkie wykona śpiewaczka operowa, operetkowa, musicalowa i aktorka Anna Maria Adamiak. Koncert poprowadzi Paweł Świętorecki. Organizatorzy zapowiadają moc wrażeń. 

Z racji na obowiązujące restrykcje epidemiczne, liczba wolnych miejsc na koncercie ograniczona jest do 75. Zamiar udziału w wydarzeniu należy zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres: koncert.hubala@gmail.com.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Stowarzyszenia “Za Pruszków!” na Facebooku.

Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Stowarzyszenie Za Pruszków❗ zapraszają na 🎼Świąteczne spotkanie z KOLĘDĄ, ARIĄ...

Opublikowany przez Za Pruszków Sobota, 11 grudnia 2021

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!