Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

“Kadra w kadrze” – nowa wystawa fotografii Maćka Bochnowskiego

Konstanty CHODKOWSKI
Otwarcie wystawy fotografii Reprezentacji Polski w kolarstwie torowym – już jutro w CH Nowa Stacja!
Kadrawkadrze.png
Ilustracja: Kadrawkadrze.png

Już jutro odbędzie się uroczyste otwarcie nowej wystawy “Kadra w kadrze”, prezentującej fotografie członków Reprezentacji Polski w kolarstwie torowym. Będzie to kolejna wystawa fotograficzna autorstwa Maćka Bochnowskiego, znanego z takich przedsięwzięć jak “PROJEKT PRUSZKOWIAK” czy “LOKALNE MACIERZYŃSTWO” .

Ideą wystawy jest pokazanie sylwetek naszych kolarzy, wśród których mamy Mistrzów Świata, wielokrotnych Mistrzów Europy, zdobywców medali pucharów Europy i multimedalistów zawodów krajowych. “Nie bez powodu miejscem wydarzenia na które chcemy Państwa zaprosić jest Pruszków. To tu znajduje się jedyny w Polsce kryty tor kolarski. To na nim każdego dnia trenują nasi sportowcy, na nim odbywają się zawody, podczas których możemy im kibicować. Ale kim są Ci młodzi ludzie? Na czym polega ten sport? Kto stoi za ich sukcesami? Dokładnie na te pytania postanowiliśmy odpowiedzieć naszą wystawą” – mówią organizatorzy wydarzenia: Dorota Winiarska – pasjonatka tego sportu oraz fotograf i autor zdjęć Maciej Bochnowski. “Przybliżymy też sylwetki zaplecza szkoleniowego – trenerów, mechaników i fizjoterapeutów, których praca bez wątpienia skutecznie wpływa na sukcesy naszych sportowców.” – dodają.

Wystawę będzie można zobaczyć w Centrum Handlowym Nowa Stacja, które kolejny raz profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem wspiera wydarzenie kulturalne i daje możliwość pokazania i poznania walorów naszego miasta. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 6 marca 2021 o godzinie 18:00 na I piętrze Centrum Handlowego Nowa Stacja. Imprezę poprowadzi dziennikarz telewizyjny i radiowy Adam Probosz.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Kolarski, Wielkopolski Związek Kolarski, Arena Pruszków, Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch.

W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w otwarciu.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: