Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Jak możesz pomóc lokalnym zwierzakom w Nowy Rok?

Konstanty CHODKOWSKI
Pruszkowianki zachęcają do wspierania lokalnych organizacji na rzecz zwierząt w Nowym Roku.
Projekt Bez Tytułu
Ilustracja: Projekt Bez Tytułu

Podobnie jak przez ostatnie pięć lat, tak i w tym roku Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt wydało kalendarz charytatywny zawierający zdjęcia zwierząt znajdujących się aktualnie pod opieką organizacji. Kalendarz kosztuje 35 złotych, a pieniądze pozyskane z jego sprzedaży będą przeznaczone na działalność Stowarzyszenia, czyli m.in. dalsze prowadzenie punktu adopcyjnego znajdującego się przy ul. Południowej na pruszkowskim Gąsinie. 

"Kalendarz Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt to bardzo prosty sposób na wsparcie naszej organizacji. Każdy egzemplarz traktujemy jako cegiełkę pomagającą nam dalej funkcjonować. Aktualnie potrzebne są środki m.in. na stałą opiekę weterynaryjną" - mówi Agata Gałka, Sekretarz Stowarzyszenia, w rozmowie z portalem zpruszkowa.pl. "Oczywiście zachęcamy również do zapoznania się z profilami zwierzaków do adopcji i wspierania nas w aktywnym poszukiwaniu nowych domów dla naszych podopiecznych" - dodaje. 

Zgodnie z informacją podaną do wiadomości publicznej przez Stowarzyszenie, kalendarz można nabyć w punkcie adopcyjnym (ul. Południowa 12), w Całodobowej Lecznicy Weterynaryjnej Omega-Vet (Al. Wojska Polskiego 42B), w Przychodni Weterynaryjnej Vet-Love (Ul. Robotnicza 56A) oraz w szkole dla psów Psyuczanie (ul. Polna 30).

Kochani! Ulegliśmy Waszym namowom no i są 😁 zrobione kompletnie "na spontanie" ale z sercem i z dbałością o...

Opublikowany przez Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt Poniedziałek, 20 grudnia 2021

Stowarzyszenie prowadzi również sprzedaż wysyłkową kalendarzy po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym (dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt).

Darowizna zamiast petardy

Do wspierania lokalnych organizacji działających na rzecz zwierząt zachęcają również Paulina Chełmicka i Dorota Smak, czyli działaczki z "WPR w walce o kobiety". Za pośrednictwem swojej strony na Facebooku zachęcają mieszkanki i mieszkańców Pruszkowa, do wpłacania darowizn na konta Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku.

Zgodnie z intencją organizatorek akcji, jest to o wiele lepszy sposób na wydanie pieniędzy, niż zakup fajerwerków na Nowy Rok. "Zamiast wydawać pieniądze na fajerwerki wpłać środki na Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt albo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku. To dopiero będzie PETARDA" - piszą w poście opublikowanym w poniedziałek na Facebooku. "W taki sposób możemy strzelać bez końca" - zachęcają. 

🧨 Zamiast wydawać pieniądze na fajerwerki wpłać środki na Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt albo Schronisko...

Opublikowany przez WPR w walce o kobiety Wtorek, 28 grudnia 2021

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: