Kolejna wizyta mobilnych restauracji w naszym mieście będzie okazją do kulinarnej podróży po całym globie. Wśród bogatej oferty Food Trucków każdy znajdzie coś dla siebie, będzie bowiem w czym wybierać. Na amatorów kuchni świata będą czekały azjatyckie pierożki dim sum, wietnamskie sajgonki, meksykańskie quesadille, tacos i burrito.

IV Festiwal Smaków Food Trucków w Pruszkowie

Nie zabraknie też przedstawicieli kuchni z różnych zakątków Europy: gruzińskich chinkali, pierożków w kształcie sakiewek, belgijskich frytek i hiszpańskich churros. W ofercie znajdą się też amerykańskie klasyki, takie jak burgery i corn dogi. Pełna lista mobilnych restauracji będzie dostępna na facebookowej stronie organizatora.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie, ale też atrakcje dodatkowe. Dla oczekująch na jedzenie przygotowana będzie strefa chilloutu. Na najmłodszych uczestników wydarzenia będą czekały gry i zabawy w strefie kreatywnej. Nie zabraknie też tradycyjnego konkursu na najsmaczniejszy food truck wydarzenia, który otrzyma ten tytuł głosami uczestników.

Organizatorzy deklarują, że dołożą wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom wydarzenia bezpieczeństwo. Na terenie food courtu będą znajdowały się pojemniki z płynem dezynfekującym, a strefa gastronomiczna będzie na bieżąco dezynfekowana. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych dotyczących gastronomii, goście zaś będą proszeni o zachowanie bezpiecznych odległości między sobą. Dla zwiększenia komfortu uczestników preferowane będą płatności kartą.

Zachęcamy do udziału w IV Festiwalu Smaków Food Trucków w Pruszkow, który odbędzie się na parkingu przy torze kolarskim Arena Pruszków 11 i 12 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)!