Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Gry i konsole w centrum Pruszkowa - Sklep Dżojstik Games Zaprasza!

Gry konsolowe, akcesoria i gadżety ze świata gier w Pruszkowie! Nowy sklep z grami - Dżojstik Games - zaprasza gości.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Dżojstik Games - gry PS4, PS3, Xbox Pruszków
Ilustracja: Dżojstik Games - gry PS4, PS3, Xbox Pruszków

Dżojstik Games to nowość na mapie Pruszkowa i gratka dla fanów gier konsolowych. Sklep oferuje szeroki asortyment, w tym:

• ponad 150 tytułów na konsole PS4
• ponad 100 tytułów na PS3
• ponad 100 tytułów na Xbox 360
• ponad 100 tytułów na Xbox One

Nowy pruszkowski sklep z grami posiada również szeroki wybór tytułów na Nintendo Switch czy (specjalnie dla fanów klimatów retro) na starsze platformy - PS1 i PS2. Kolekcja cały czas się powiększa tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie!

Sklep Dżojstik Games - gry PS4, PS3, Xbox, Nintendo Pruszków

Wymień swoje stare gry na nowe

Co więcej - w Dżojstik Games możesz dokonać wymiany starych tytułów na nowe. Salon przy ul. Sprawiedliwości 4 (lok. 3 - w pasażu handlowym przy sklepie sieci Biedronka) jako pierwszy w Pruszkowie oferuje skup i wymianę gier w podobnym stylu do popularnych, stacjonarnych giełd funkcjonujących do tej pory jedynie w największych miastach Polski. 


DŻOJSTIK GAMES PRUSZKÓW - GRY PS4, PS3, XBOX - SPRZEDAŻ - SKUP - WYMIANA


Dodatkowo w placówce znajdziecie szeroki asortyment sprzętu, akcesoriów konsolowych. Pady, nakładki na kontrolery, używane konsole w dobrym stanie (w tym starsze modele konsol) - wszystko to w jednym miejscu. Właściciel sklepu zapewnia, że sprzęt jest dobrze utrzymany, co potwierdza udzielając gwarancji rozruchowej na każdy rodzaj asortymentu. Istnieje też możliwość przetestowania używanych konsol na miejscu. 

Dżojstik Games - Gry i Konsole - Pruszków

Dżojstik Games to masa pomysłów na ciekawy prezent

W Dżojstik Games coś dla siebie znajdą również fani popkulturowych gadżetów lub osoby poszukujące oryginalnych pomysłów na prezent dla znajomych. W sklepie dostępna jest kolekcja t-shirtów, czapek, kubków, skarpetek, maskotek i innych akcesoriów skupionych wokół tematyki gier, komiksów i filmów. 

Stacjonarnie lub online 

Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną w pasażu handlowym przy ul. Sprawiedliwości 4 (obok dawnej Almy). Zainteresowani zakupem gier przez Internet mogą skorzystać z profilu Dżojstik Games na platformie OLX

Zapraszamy!

Sklep Dżojstik Games - ul. Sprawiedliwości 4, lok. 3 (pasaż handlowy przy

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: