Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Gry i konsole w centrum Pruszkowa - Sklep Dżojstik Games Zaprasza!

Gry konsolowe, akcesoria i gadżety ze świata gier w Pruszkowie! Nowy sklep z grami - Dżojstik Games - zaprasza gości.
MATERIAŁ SPONSOROWANY Dżojstik Games - gry PS4, PS3, Xbox Pruszków

Dżojstik Games to nowość na mapie Pruszkowa i gratka dla fanów gier konsolowych. Sklep oferuje szeroki asortyment, w tym:

• ponad 150 tytułów na konsole PS4
• ponad 100 tytułów na PS3
• ponad 100 tytułów na Xbox 360
• ponad 100 tytułów na Xbox One

Nowy pruszkowski sklep z grami posiada również szeroki wybór tytułów na Nintendo Switch czy (specjalnie dla fanów klimatów retro) na starsze platformy - PS1 i PS2. Kolekcja cały czas się powiększa tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie!

Sklep Dżojstik Games - gry PS4, PS3, Xbox, Nintendo Pruszków

Wymień swoje stare gry na nowe

Co więcej - w Dżojstik Games możesz dokonać wymiany starych tytułów na nowe. Salon przy ul. Sprawiedliwości 4 (lok. 3 - w pasażu handlowym przy sklepie sieci Biedronka) jako pierwszy w Pruszkowie oferuje skup i wymianę gier w podobnym stylu do popularnych, stacjonarnych giełd funkcjonujących do tej pory jedynie w największych miastach Polski. 


DŻOJSTIK GAMES PRUSZKÓW - GRY PS4, PS3, XBOX - SPRZEDAŻ - SKUP - WYMIANA


Dodatkowo w placówce znajdziecie szeroki asortyment sprzętu, akcesoriów konsolowych. Pady, nakładki na kontrolery, używane konsole w dobrym stanie (w tym starsze modele konsol) - wszystko to w jednym miejscu. Właściciel sklepu zapewnia, że sprzęt jest dobrze utrzymany, co potwierdza udzielając gwarancji rozruchowej na każdy rodzaj asortymentu. Istnieje też możliwość przetestowania używanych konsol na miejscu. 

Dżojstik Games - Gry i Konsole - Pruszków

Dżojstik Games to masa pomysłów na ciekawy prezent

W Dżojstik Games coś dla siebie znajdą również fani popkulturowych gadżetów lub osoby poszukujące oryginalnych pomysłów na prezent dla znajomych. W sklepie dostępna jest kolekcja t-shirtów, czapek, kubków, skarpetek, maskotek i innych akcesoriów skupionych wokół tematyki gier, komiksów i filmów. 

Stacjonarnie lub online 

Sklep prowadzi sprzedaż stacjonarną w pasażu handlowym przy ul. Sprawiedliwości 4 (obok dawnej Almy). Zainteresowani zakupem gier przez Internet mogą skorzystać z profilu Dżojstik Games na platformie OLX

Zapraszamy!

Sklep Dżojstik Games - ul. Sprawiedliwości 4, lok. 3 (pasaż handlowy przy

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!