Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Festiwal Smaków Food Trucków po raz trzeci w Pruszkowie!

Konstanty CHODKOWSKI
Już w najbliższy weekend pojawi się wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. 24 i 25 kwietnia w Pruszkowie odbędzie się III edycja Festiwalu Smaków Food Trucków.
Festiwal Smaków Food Trucków
Ilustracja: Festiwal Smaków Food Trucków

Już 24 i 25 kwietnia (najbliższy weekend) w Pruszkowie odbędzie się III edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Na parkingu przy Arenie Pruszków po raz kolejny pojawią mobilne restauracje aby zaserwować Wam dania z całego świata. Hiszpańskie churrosów, prawdziwe burgery, pikantne tacos czy aromatyczne dania indyjskie, smaki Meksyku, Chin, Gruzji – wszystko to na wyciągnięcie ręki, bez potrzeby opuszczania rodzimego miasta. 

Ze względu na pandemię oraz wprowadzone obostrzenia sanitarne, tym razem impreza odbędzie się w wariancie “na wynos”. Organizatorzy zapowiadają, że cały festiwal przebiegnie zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi higieny, ostrożności epidemiologicznej oraz bezpieczeństwa. Dotyczyć to będzie zarówno sposobu organizacji imprezy jak i sposobu przyrządzania dań przez wystawców. Zapewniają jednak również, że pomimo utrudnień dołożyli wszelkich starań, aby wydawane dania były równie pyszne, co podczas poprzednich edycji wydarzenia.

Streetfood, frytki belgijskie, azjatyckie bułeczki baozi, meksykańskie quesadille i francuskie naleśniki – to wszystko (i jeszcze więcej!) czekać będzie na Was już w najbliższą sobotę pod Areną Pruszków.

W sobotę (24 kwietnia) festiwal trwać będzie od godziny 12 do 21, zaś w niedzielę (25 kwietnia) – od godziny 12 do 20. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na Facebooku pod tym linkiem.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: