Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Dziś mecz Polska-Szwecja - obejrzyj go w Undergroundzie!

Konstanty CHODKOWSKI
Underground bar & more zaprasza do wspólnego kibicowania naszym podczas meczu Polska - Szwecja.
Underground Polska Szwecja

Już dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się ostatni mecz fazy grupowej z udziałem rerezentacji Polski w tegorocznych mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Wbrew memom i zapowiedziom okazuje się, że trzeci występ biało-czerwonych na EURO 2020 niekoniecznie będzie "meczem o honor". Po przegranej ze Słowacją (1:2) i remisie z Hiszpanią (1:1) Polacy nadal mają szanse na wyjście z grupy. 

🇵🇱🇵🇱🇵🇱⚽⚽⚽ Kochani ❤️ Zapraszamy Was do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji w ostatnim meczu fazy grupowej...

Opublikowany przez Underground bar & more Poniedziałek, 21 czerwca 2021

Dzisiejsze widowisko będzie można obejrzeć między innymi w lokalu Underground bar & more przy ul. Bolesława Prusa 46 w centrum Pruszkowa. Transmisja z meczu będzie tam wyświetlana przez rzutnik na dużym ekranie. Bar otwiera się dla gości od godziny 17:00. Właściciele zapowiadają dużo gorących emocji oraz dostęp do dużej ilości zimnych napojów.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

Bar Oliwka w Pruszkowie Gastronomia

Pruszkowskie restauracje od kuchni

Anna MALICKA

Lokale gastronomiczne na mapie Pruszkowa pojawiają się i znikają. Wśród nich dominują "sieciówki", ale zdarzają się i takie, które dla całego miasta mają szczególne znaczenie. Zajrzeliśmy do kuchni kilku z nich, aby poznać ich ciekawe historie.

REDAKCJA POLECA Czy Pruszków straci środki unijne? Budżet i Finanse

Magistrat przeholował w układaniu się z deweloperem. Czy Pruszków straci środki unijne?

Konstanty CHODKOWSKI

W wyniku kontroli, której poddano projekt budowy ulicy Pawiej wraz z towarzyszącym jej centrum przesiadkowym P+R, Pruszków może stracić ponad 650 tys. zł dotacji unijnej. Tak wynika z dokumentu pokontrolnego sporządzonego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

Wkd Newag Transport Publiczny

Tajemnicze awarie pociągów, także kolejek WKD. Czy składy były psute celowo?

Sławomir BUKOWSKI

Producent z Nowego Sącza mógł wywoływać usterki w swoich składach, żeby później brać zlecenia na ich serwisowanie – podał w środę portal Onet.