Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Darmowe atrakcje na wakacje dla dzieci w Pruszkowie i okolicy!

Anna CHOMIAK
Sprawdź gdzie i kiedy korzystać z bezpłatnych atrakcji dla dzieci i młodzieży w Pruszkowie i okolicy? W zestawieniu znajdziesz animacje dla dzieci, zajęcia sportowe, warsztaty kreatywne i rozwijające dla maluchów i starszaków.
Holiday Gbff155b6b 1280
Ilustracja: Holiday Gbff155b6b 1280

Wakacyjny okres to dla wielu rodziców duże wyzwanie pod kątem organizacji czasu dla dzieci. W artykule znajdziesz listę bezpłatnych atrakcji w Pruszkowie i okolicy, z których może korzystać młodzież. Sprawdź, gdzie i kiedy odbywają się darmowe zajęcia kreatywne, sportowe i kulturalne. 

null

Aktywne Wakacje w Pruszkowie

W Pruszkowie czas dla dzieci i młodzieży zapewnia w tym roku Urząd Miasta Pruszków z lokalnymi organizacjami oraz centrum handlowe Nowa Stacja. Z darmowych zajęć można skorzystać:

Akcja Animacja od Powiatu Pruszkowskiego

Przez lipiec i sierpień trwa Akcja Animacja (bezpłatne animacje dla dzieci) w 3 lokalizacjach: w Starej Wsi, Młochowie i Wolicy. W programie m.in: Klaun Kluseczka, pokaz iluzjonisty, monocykl, rowery cyrkowe, klockowe szaleństwo, Capoeira Day, chodzenie po linie i rola bola.

STARA WIEŚ - tereny rekreacyjne przy ul. Brwinowskiej/godz. 17.00

MŁOCHÓW - park, obok fontanny/godz. 17.00

WOLICA - boisko Orlik/ul. Oliwkowa 10/godz. 17.00

Akcja Animacja - Gmina Nadarzyn

Aktywne Wakacje w Gminie Michałowice

Od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 15:00 dla dzieci bezpłatne są strefy rekreacji, na których prowadzone są zajęcia w ramach „Aktywnych Wakacji” w gminie Michałowice. Zabawa na świeżym powietrzu, mnóstwo atrakcji, m.in.: mega zjeżdżalnia, bumper ball, ścianka wspinaczkowa, zdrowa, sportowa rywalizacja.

Harmonogram zajęć w strefach rekreacji:
Poniedziałki - Michałowice, ul. Szkolna,
Wtorki - Komorów, ul. Kolejowa,
Środy - Reguły, ul. Wiejska,
Czwartki - Komorów (przy zalewie),
Piątki - Michałowice, ul. Szkolna (1.07.,15.07.,29.07.,12.08.,26.08.) oraz zamiennie - Reguły, ul. Wiejska (8.07.,22.07.,5.08.,19.08).

Aktywne Wakacje - Gmina Michałowice

Letnie animacje z Klubem "Świetliki" w Michałowicach

Dzieci w wieku 6-14 lat mogą bezpłatnie skorzystać z letnich animacje z Klubem "Świetliki" w Gminie Michałowice. Szczegóły dotyczące dat i miejsc znajdują się na plakacie. Zajęcia nie wymagają zapisu, wystarczy przyjść do najbliższej świetlicy i skorzytsac z zajęć. 
 
Letnie Animacje z Klubem
 
Które z proponowanych atrakcji najbardziej Was zainteresowały? Zabrakło czegoś w zestawieniu? Dajcie nam znać w komentarzu na Facebooku Redakcji

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: