Przez najbliższe 12 tygodni, pruszkowskie mamy mogą bezpłatnie korzystać z zajęc, na których robią coś dla siebie i się rozwijają. Aktywne Mamy Działamy, to mój autorski projekt, w którym głównym celem jest aktywizacja kobiet, przebywających na urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest wyjście w tygodniu z domu do innych ludzi. Tam gdzie dziecko jest mile widziane, a mama może poznać nowe osoby i zrobić dla siebie coś dobrego.

Darmowe warsztaty dla mam w Pruszkowie

Moc płynąca z kobiecości

Wczoraj Małgorzata Węgier (instamama) Leśne Echo, poprowadziła zajęcia z gimnastyki słowiańskiej. Mamy z dziećmi nie tylko poznały genezę tej aktywności psycho-fizycznej, ale miały okazję na własnej skórze przetestować wspomniane ćwiczenia. Okazuje się, że wystarczy kwadrans (nawet z dzieckiem u boku), by zrobić coś wyjątkowego dla własnego ciała i ducha.

Darmowe warsztaty dla mam w Pruszkowie

Wrześniowe tematy warsztatów:

 • 15 września "Pielęgnacja skóry mamy i dziecka"
  Prowadzące: Iza Grzelak i Ania Suchanecka

   Na warsztatach Ania wraz z Izą nauczą mamy analizy składów oraz dokonywania właściwych wyborów podczas zakupów kosmetycznych. Dzięki tej znajomości będą bardziej świadomymi konsumentami i nie dadzą się nabić w przysłowiową butelkę. Dziewczyny opowiedzą jak w prosty i zdrowy sposób dbać o codzienną pielęgnację mamy i dziecka. Podczas spotkania mamy dowiedzą się jak wykonać szybki, dzienny makijaż z dzieckiem na ręku. 

 • 22 września "Mamo, zadbaj o swoją tarczycę!"
  Prowadząca: Asia Marcinkiewicz, dietetyk kliniczny, Hashiona

  Na spotkaniu z Asią z Hashiony, mamy dowiedzą się jaką rolę dla zdrowia pełni tarczyca i produkowane przez nią hormony. Zwiększą swoją wiedzę na temat choroby hashimoto oraz poznają skuteczne narzędzie, które pomoże im w zdrowym funkcjonowaniu. 
 • 29 września  "Powrót do aktywności po ciąży.
  Na czym polega współpraca z trenerem personalnym.”

  Prowadząca: Marta Matylda Moszczyńska Fit Freak Mom

  Ostatnie wrześniowe warsztaty będą poświęcone powrotu do ćwiczeń po ciąży. Kobiece ciało po narodzinach dziecka, wymaga szczególnej troski i odpowiedniego treningu. Mamy dowiedzą się jak ćwiczyć, kiedy zacząć, oraz dlaczego warto skorzystać ze indywidualnego wsparcia trenera personalnego.

Darmowe warsztaty dla mam w Pruszkowie

Zapisy na warsztaty odbywają się przez Facebook Aktywne Mamy Działamy. Zajęcia trwają 2 godziny (11:00-13:00), każda środa. I piętro Nowej Stacji, naprzciwko Rebel Electro. W sali znajduje się kącik dla dzieci, mata, oraz miejsce na wózek.