Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Darmowe warsztaty dla mam wróciły!

Anna CHOMIAK
W środę 8 września, wróciły bezpłatne warsztaty dla mam z dziećmi "Aktywne Mamy Działamy". Spotkania odbywają się w każdą środę między 11:00 a 13:00 na pierwszym piętrze Nowej Stacji. III edycję otworzyły zajęcia z gimnastyki słowiańskiej, które poprowadziła Małgorzata Węgier, znana na Instagramie jako Leśne Echo.
Aktywne Mamy Działamy
Ilustracja: Aktywne Mamy Działamy

Przez najbliższe 12 tygodni, pruszkowskie mamy mogą bezpłatnie korzystać z zajęc, na których robią coś dla siebie i się rozwijają. Aktywne Mamy Działamy, to mój autorski projekt, w którym głównym celem jest aktywizacja kobiet, przebywających na urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest wyjście w tygodniu z domu do innych ludzi. Tam gdzie dziecko jest mile widziane, a mama może poznać nowe osoby i zrobić dla siebie coś dobrego.

Darmowe warsztaty dla mam w Pruszkowie

Moc płynąca z kobiecości

Wczoraj Małgorzata Węgier (instamama) Leśne Echo, poprowadziła zajęcia z gimnastyki słowiańskiej. Mamy z dziećmi nie tylko poznały genezę tej aktywności psycho-fizycznej, ale miały okazję na własnej skórze przetestować wspomniane ćwiczenia. Okazuje się, że wystarczy kwadrans (nawet z dzieckiem u boku), by zrobić coś wyjątkowego dla własnego ciała i ducha.

Darmowe warsztaty dla mam w Pruszkowie

Wrześniowe tematy warsztatów:

Darmowe warsztaty dla mam w Pruszkowie

Zapisy na warsztaty odbywają się przez Facebook Aktywne Mamy Działamy. Zajęcia trwają 2 godziny (11:00-13:00), każda środa. I piętro Nowej Stacji, naprzciwko Rebel Electro. W sali znajduje się kącik dla dzieci, mata, oraz miejsce na wózek. 

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: