Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Co w styczniu robić w Pruszkowie? Aktywności dla małych i dużych

Anna CHOMIAK
Co ciekawego robić w Pruszkowie w styczniu? Jak spędzić czas wolny rodzinnie i solo? W artykule znajdziesz pomysły na aktywności dla małych i dużych. Dowiecie się jak sprawić radość Babci i Dziadkowi, oraz kiedy zapisać dzieci na bezpłatne ferie zimowe. Zestawienie przygotowała Ania Chomiak z Nieidealnanna.pl.
Calendar Gd5d740864 1280
Ilustracja: Calendar Gd5d740864 1280

Nowy Rok - nowi My, chciałoby się rzec i z karnoawałową energią realziować postanowienia, że co jak co ale w 2022 roku będziemy aktywniejsi. Dla osób, które mają ochotę zrobić coś ekstra poza domem, sprawdzam jaką ofertę w styczniu kryje Pruszków. Co robić, gdzie bywać, jak spędzać czas? Na te pytania postaram się odpowiedzieć w moim nieidealnym, ale szczęśliwym zestawieniu z Pruszkowa. 

Dla dużych i małych

Sobota 15 stycznia - Warsztaty budowania Lego - Budowanie Logo NOWEJ STACJI 

Warsztaty odbywają się Bricks by Raf Studio w Nowej Stacji w Pruszkowie (poziom 0, obok salonu H&M), od godziny 10:00 do 18:00 i są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy. Od 22 stycznia ruszają regularne, płatne warsztaty. Szczegóły Warsztaty Lego.
 
Bricks by Raf - Warsztaty budowania z LEGO w NOWEJ STACJI

Niedziela 16 stycznia - Wielka Sztuka na Ekranie w CKiS

Rusza nowy cykl filmowy, w KINIEw CKiS, który zabierze nas w podróż po największych muzeach i galeriach świata. Na dużym ekranie kinowym, w znakomitej jakości obrazu i dźwięku zobaczymy arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki. Szczegóły Emitraż Potęga Sztuki.

Sobota 22 stycznia - Spotkanie po sąsiedzku "Dbam o siebie" w Nowej Stacji

Podczas spotkania można bezplatnie skorzystać z 3 Stref w godzinach: 12:00-18:00. W Strefie Zdrowia m.in: analiza wad postaw u dzieci, badanie USG kresy białej u kobiet, Zumba Kids, warsztaty z robienia mini kadzidełek słowiańskich, jadalnego peelingu do ciała, darmowe badanie wzroku. W Strefie Urody zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i konsultacje kosmetyczne, pokazy makijażu dziennego. W strefie Gier i zabwy planszówki będą czekać dla calej ropdziny. Do tego warsztaty plastyczne dla dzieci. Szczegóły Spotkanie Po Sąsiedzku.

Spotkanie po sąsiedzku w NOWEJ STACJI

Dla mam z dziećmi

Poniedziałek 17 stycznia - Klub Przedsiębiorczych Mam

Bezpłatne spotkanie dla mam będących na życiowym zakręcię. Spotkanie z Dorotą Kierznikowską Przedsiębiorca z krwi i kości. Wieloletni dyrektor w dziale hurtowej sprzedaży paliw w BP oraz giełdowej spółce paliwowej Unimot S.A. , sprzedawała produkty za prawie miliard złotych rocznie. W dwa lata z sukcesem stworzyła firmę prowadzącą do dziś trzy parki trampolin, zatrudnia ponad 40 osób i daje radość ze skakania niemal 200.000 osobom rocznie. Szczegoły Klub Przedsiębiorczych Mam.

Klub Przedsiębiorczych Mam Pruszków

Środa 19 stycznia - Warsztaty Aktywne Mamy Działamy

Na spotkanie w ramach cyklu Aktywne Mamy zapraszamy 19 stycznia od godz. 11:00 do 13:00. Zajęcia odbywają się na 1. piętrze w lokalu naprzeciwko Rebel Electro. Kasia Andrzejuk – dietetyczka, diet coach i edukatorka żywieniowa opowie co robić gdy nasze dziecko nie chce jeść. Szczegóły Warsztaty Aktywne Mamy Działamy.

Aktywne Mamy - działamy!

Piątek 21 stycznia - Klub Aktywnych Mam w Sali Zabaw Fikołki

W każdy piątek od godziny 11:00 do 13:00 odbywają się zajęcia dla mam z dziećmi, ktore mają okazję poznać lokalne mamy, nawiązać nowe relacje i przygotować dzieci do adaptacji w żłobku, czy przedszkolu. Zajęcią są płatne. Szczegóły Klub Aktywnych Mam.

Klub Aktywnyczh Mam Pruszków

Dla seniorów

Poniedziałek 25 stycznia - Zajęcia dla seniorów w każdy poniedziałek

Twórcze zajęcia dla osób od 60 roku życia. Prelekcje, zajęcia artystyczne, integracja i dyskusje. Wydarzenie cykliczne, dedykowane seniorom. Szczegóły Zajęcia dla seniorów.

Senior on-line Pruszków

Do 20 stycznia - Bezpłatne życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Nagraj i prześlij życzenia do Redakcji Telewizji Tel-Kab, a zostaną wyemitowane na kanale 13. Spraw oryginalną niespodziankę "dziadkom" w ich szczególnym dniu! Wystarczysmartfon, szczere chęci i duuuużoooo uczucia. Szczegóły Życzenia dla Babci i Dziadka.

Życzenia dla Babci i Dziadka - Tel-Kab Pruszków

Ferie w Pruszkowie

Nie przeoczcie zapisów na wyjątkowe Ferie w "Kamyku" pt. "Karnawałowy wehikuł czasu". Dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat przygotowano zajęcia, które nie tylko rozpalą dziecięcą wyobraźnię, ale także poszerzą wiedzę na temat karnawałowych tradycji. Do zobaczenia! Zapisy ruszają stycznia 2022, o godzinie 9:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Szczegóły Ferie w MOKu.

Ferie w Kamyku - Pruszków
Dajcie znać, czy lubicie takie polecajki i czy mam je przygotowywać dla Was regularnie? :)

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: