Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Bilet wycieczkowy KM także 11 listopada

Jakub DOROSZ-KRUCZYŃSKI
Koleje Mazowieckie przypominają, że w długi weekend także będzie można skorzystać z biletu wycieczkowego. To okazja by odbyć ciekawą podróż po Mazowszu.
Img 20211025 112920

Bilet wycieczkowy jest stałym elementem oferty Koleji Mazowieckich. Można z niego skorzystać w każdy weekend, począwszy od godz. 18:00 w piątek danego tygodnia. Na jego podstawie można odbyć 200 kilometrową podróż pociągiem Koleji Mazowieckich. Warunki są dwa: wycieczkę należy odbyć do godz. 24:00 dni skasowania biletu i musi ona wykraczać poza obszar I stefy biletowej KM (strefa ta obejmuje teren m.st. Warszawy).

Bilet może zostać wykupiony w relacji TAM i relacji TAM-POWRÓT. Rodzaj relacji nie wpływa na okres ważności biletu. Bilet weekendowy sprzedawany po cenie niższej niż standardowe bilety relacyjne obowiązyjące na takich samych trasach. Bilet sprzedawany jest po zryczałtowanej cenie - nie są od niego odliczane ulgi i upusty.

Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku z długim weekendem obejmującym Święto Niedodległości zostanie wydłużona możliwość skorzystania z biletu wycieczkowego. Tym samym z biletu będzie można skorzystać w okresie od 10.11. (środa) od godz. 18:00 tego dnia do 14.11. (niedziela) do godz. 24:00.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Kolei Mazowieckich.

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować:

REDAKCJA POLECA Mariusz Misiura - Znicz Pruszków Społeczeństwo

Mariusz Misiura: jestem bardzo szczęśliwy w Pruszkowie

Marcin RAJCHEMBA

Zdobywał szlify w Niemczech i w akademii piłkarskiej Realu Madryt. Do polskiej piłki chce tchnąć ducha nowoczesnych, zachodnich technik szkoleniowych. Redakcja portalu zpruszkowa.pl wybrała go Pruszkowskim Człowiekiem Roku 2023, choć zanim do tego doszło, kibice Znicza Pruszków zdążyli okrzyknąć go cudotwórcą. Poznajmy Mariusza Misiurę - trenera MKS Znicz Pruszków!