Logo facebook - Ikona Logo instagram - Ikona Logo youtube - Ikona
zpruszkowa.pl logo

Bezpłatne warsztaty dla mam z dziećmi w Pruszkowie – rozkład na styczeń!

Redakcja ZPRUSZKOWA.PL
Od 3 stycznia pruszkowskie mamy mogą wrócić do aktywnego spędzania czasu w naszym mieście! "Aktywne Mamy - Działamy!" I Klub Przedsiębiorczych Mam Pruszków, zapraszają na darmowe spotkania dla kobiet z dziećmi.
Aktywne Mamy Działamy
Ilustracja: Aktywne Mamy Działamy

W pierwszym tygodniu stycznia w Nowej Stacji odbędą się pierwsze warsztaty z cyklu „Pozytywna Dyscyplina dla świadomych Mam”. Zajęcia poprowadzi Kamila Lenartowicz-Wójcicka, mama dwuletniego Michała i czteroletniego Krzysia, członkini Towarzystwa Ponad Podziałami, od lat zainteresowana różnymi aspektami wychowywania dzieci. Kamila ukończyła kurs pozytywnej dyscypliny.

Warsztaty z cyklu „Pozytywna Dyscyplina dla świadomych Mam” odbywają się w Pokoju Wyciszeń na pierwszym piętrze Nowej Stacji (ul. Sienkiewicza 19 w Pruszkowie) w godzinach 11:00-13:00 w środy 3, 10 i 31 stycznia. Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy przez stronę na Facebooku: "Aktywne Mamy - Działamy!"

Aktywne mamy - działamy! Warsztaty w Nowej Stacji od 3 stycznia 2024

We wtorek 9 stycznia odbędzie się pierwszy noworoczny Klub Przedsiębiorczych Mam. O godzinie 17:00, w Klubokawiarni Ocean Wrażeń, adwokat Joanna Dominowska opowie o zabezpieczeniach finansowych kobiet i dzieci w czasie rozwodu. Na spotkanie zapraszają liderki KPM Pruszków: Edyta Szczęsna-Zakrocka i Anna Chomiak. Wydarzenie jest bezpłatne, można przyjść z dzieckiem.

Przypominamy, że Klub Przedsiębiorczych Mam to ogólnopolska społeczność kobiet, które prowadzą własny biznes bądź planują jego założenie. Powstał po to, aby wspierać mamy, które chcą rozwijać się zawodowo, jednocześnie nie rezygnując z bycia zaangażowanym rodzicem. W Pruszkowie działa od 2019 roku i organizuje raz w miesiącu darmowe spotkania dla mam z dziećmi.

Wydarzenie odbędzie się w Klubokawiarni Ocean Wrażeń przy ul. Powstańców 7a lok. 34 w Pruszkowie, udział jest bezpłatny. Zapisy na wydarzenie odbywają się TUTAJ.

Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam w Pruszkowie - 9 stycznia 2024 r.

Dzień później, w środę 10 stycznia, odbędą się kolejne warsztaty "Aktywne Mamy - Działamy!" w Nowej Stacji: „Dlaczego dzieci są niegrzeczne – o sposobach radzenia sobie ze złym zachowaniem”. Na warsztatach będzie można nauczyć się skutecznych i konkretnych narzędzi Pozytywnej Dyscypliny, które pozwolą rozwiązać problemy z trudnymi zachowaniami dzieci. Uczestniczki odkryją nowe spojrzenie i pogłębią wiedzę dotyczącą wychowania.

Pruszków: Aktywne mamy - działamy! 10 stycznia 2024 r. w Nowej Stacji

Cykl warsztatów „Pozytywna Dyscyplina dla świadomych Mam” zakończy spotkanie w środę 31 stycznia o godzinie 11:00 i będzie poświęcone zagadnieniu „Kara – co zamiast niej? Jak w przyjazny dla dziecka sposób egzekwować to, na czym nam zależy?”. Na spotkaniu mamy dowiedzą się na czym polega odróżnienie kary od konsekwencji oraz poznają praktyczne narzędzia do zastosowania w swoim domu.

Warsztaty Aktywne Mamy - Działamy! 31 stycznia 2024 w Pruszkowie

Artykuły, które również mogą Cię zainteresować: