Wystawa “Lokalne macierzyństwo” – już jutro w “Nowej Stacji”

(307)

“Lokalne macierzyństwo” – nowa wystawa fotografii autora popularnego projektu “Pruszkowiak” – już jutro w CH Nowa Stacja!

To już trzecia wystawa zdjęć autorstwa Maćka Bochnowskiego, która zagości na korytarzach pruszkowskiego Centrum Handlowego Nowa Stacja. Po drugiej odsłonie projektu “Pruszkowiak” oraz galerii “Man’s Art”, przyszedł czas na “Lokalne Macierzyństwo”.

Wystawa, której wernisaż odbędzie się już w najbliższy piątek (4 września) o godzinie 19:00, przedstawi sylwetki pruszkowskich mam prezentujących różne aspekty swojego życia. “Chciałem pokazać to, co nieuchwytne. Ten moment, spojrzenie, objęcie, przytulenie. Kwintesencję szczególnej więzi łączącej matkę z dzieckiem” – opowiada o procesie powstawania zdjęć Bochnowski.

Zadaniem kobiet, które pojawią się na wystawianych fotografiach, była odpowiedź na pytanie “czym jest dla mnie macierzyństwo?”. Maciek Bochnowski: “poprosiłem kobiety o odpowiedź na to pytanie, żeby pokazać jak różne bywa bycie mamą. Z jakimi radościami, ale też trudami i bolączkami mierzą się na co dzień pruszkowskie matki. Zależało mi, żeby nie były to wyłącznie cukierkowe historie”.

Brzmi ciekawie? Wpadnijcie w piątek i przekonajcie się sami!

Wstęp na wystawę będzie bezpłatny. Maciej Bochnowski podpowiada, że wystawę będzie można znaleźć w korytarzu naprzeciwko sklepu HOME&YOU.

“Jakiekolwiek opinie zawarte w artykule są osobistymi poglądami jego autora i nie odzwierciedlają opinii innych autorów bloga zpruszkowa.pl ani opinii wydawcy bloga zpruszkowa.pl. Polityka wydawcy wymaga kategorycznie od autorów, by nie używali określeń zniesławiających, nie naruszali ani nie zezwalali na naruszanie praw autorskich ani jakichkolwiek innych regulacji prawnych korzystając z bloga zpruszkowa.pl. Jakiekolwiek publikacje sprzeczne z polityką wydawcy stanowią przekroczenie zakresu uprawnień autora publikacji. Wydawca nie bierze odpowiedzialności za tego typu publikacje, a autor będzie osobiście ponosić odpowiedzialność za powstałe w wyniku jego publikacji szkody i zobowiązania.”

Konstanty Chodkowski

Warszawiak z urodzenia, pruszkowiak z wyboru. Były dziennikarz zajmujący się tematyką Europy Wschodniej. Dziś hobbystycznie pisuje o Pruszkowie. Z zawodu programista. Szczęśliwy narzeczony swojej narzeczonej. Właściciel psa.

PROFIL REDAKTORA